, Newsy Nokia Smartfony Telefony Windows Phone

Nowy smartfon Nokia z ekranem 4.5″ i aparatem 20 Mpx

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rafalsky

  Takie optimum to 4 cale 4,3 na upartego ale wiecej to jak dla mnie mija sie z celem telefon mimo wszystko musi zachowac choc krzte kompaktowosci wkoncu jest telefonem a nie tabletem no chyba ze komus nie przeszkadza. Mimo wszystko rozmiar ma znaczenie 😀

 • ryży matoł, kundel i dziwka putina :-)

  A dla mnie rozmiar ma znaczenie i to ogromne…więc 4.5” jest jakoś tam z oporami do przyjęcia, aczkolwiek o 0.5” za duży. Ale poczekam i zobaczę, co z tego wyjdzie.

 • SirAdi

  Jeśli ramki będą mniejsze niż w Lumii 920 to wreszcie szykuje się mocny smartfon w przystępnych rozmiarach i WP na pokładzie. Oczywiście musi mieć slot na SD i baterie co najmniej 2100 mAh. Będąc pełen nadziei, czekam z niecierpliwością na kolejne informacje.

 • http://gravatar.com/szymongawlik kartofel

  Niewiarygodne! Marzyłem o smartfonie ze średniej półki (rozmiar ekranu nie ma dla mnie większego znaczenia, szczerze mówiąc mógłby być nawet nieco większy) z naprawdę dobrym aparatem. Jeśli nie będzie agresywnie wysoko wyceniony (a nawet jeśli, to Nokie i tak dość szybko tanieją) szykuje się nam mały fotograficzny hit, którego chętnie schowam do kieszeni.


reklama