Play proponuje wszystkim swoim abonamentom korzystającym ze smartfonów z systemem operacyjnym Android wypróbowanie nowego wigeta Play.
Play Widget jest jeszcze wersją beta aplikacji, więc możecie znaleźć w nim kilka niedociągnięć. Jak zapewnia operator, dzięki Play Widget klienci sieci mają łatwy dostęp do najpopularniejszej muzyki, tapet i wideo. Aplikacja umożliwia także rozpoznawanie numerów telefonów w SMSach o nieodebranych połączeniach na podstawie książki telefonicznej. Play Widget zawiera też menu PLAY24, którym w każdej chwili możemy sprawdzić saldo konta, stan darmowych minut czy limit kredytowy.
Jak widać, Play stara się pozostać na pozycji lidera we wprowadzaniu największych ilości nowych rozwiązań, za co niewątpliwie należą się im wyrazy uznania.
źródło: blog Play
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…