, Android GOCLEVER Newsy Telefony

Testujemy GOCLEVER Quantum 500. Co chcecie wiedzieć?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • JaNkeS

  Kiedy będzie test? 🙂

 • JaNkeS

  Wydajność baterii.
  Swoją drogą zastanawiam się jak to jest, że przy markowych modelach dane techniczne pokazują np. max 17 dni, a przy Goclever ok 5dni. W praktyce wszystkie smartfony bez ładowania wytrzymają dzień, góra 2.

 • adamo1139

  i czy w mx Player 1080p mp4 działa płynnie?

 • adamo1139

  ile procent przedniego panelu zajmuje ekran? Jakie są domyślne ustawienia graficzne w asphalt 8? Czy klawisze z dołu są podświetlane? Czy ekran na minimalnej jasności jest wystarczająco ciemny? Widać digitizer jak się spojrzy z boku? Jakie jest minimalne traktowanie procesora? czy część rdzeni może zostać wyłączona? Ile ramu jest dostępne dla użytkownika (chodzi mi o: cały ram – ram na procesor= szukane)

 • Ulis

  Pozwolę sobie dodać jeszcze kilka zagadnień, które warto byłoby sprawdzić w w/w sprzęcie. Po pierwsze – ciekawi mnie, jak wygląda sprawa z jakością dźwięku odtwarzanego na słuchawkach (w sieci nie ma jeszcze większej ilości informacji jak ów procesor od Broadcoma sobie z tym radzi). Po drugie, w większości smartfonów GC występowały problemy związane z wykonywaniem połączeń. A to główny głośnik rozmów był za cichy, bądź też mikrofon słuchawki był miernej jakości. Jak to wygląda w przypadku tego modelu? Po trzecie – jak wygląda sprawa z zasięgiem sieci GSM oraz WIFI i czy jest ó zasięg zadowalający.

 • Ulis

  No właśnie – kwestia dotyku jest najbardziej niepokojąca w tym telefonie, o czym piszą jego posiadacze na forach poświęconych androidowi. Proszę więc aby redaktor dokładnie przyjrzał się tej kwestii, z uwzględnieniem wielodotyku, który wydaje się być „1,5” punktowy (w poziomie), podobnie jak pozostałe telefony z serii Q od Goclevera, co także wydaje się być poważną wadą.

 • http://gravatar.com/psemes psemes

  W mojej rodzinie jest posiadacz tego telefonu i jest zadowolony.
  Mnie natomiast niepokoi reakcja ekranu na dotyk, np. czasem żeby trafić w punkt trzeba tapnąć trochę poniżej niego, zwłaszcza w dolnej części ekranu.
  Proszę sprawdzić, czy też tak ma egzemplarz testowy i ew. sprawdzenie, czy podlega to reklamacji.


reklama