Już jutro (wtorek, 14 września 2010) czekają nas dwie bardzo ważne konferencje. Pierwsza z nich organizowana jest przez LG, natomiast druga przez Nokię. Na obu będziemy obecni, aby z pierwszej ręki przekazać Wam najistotniejsze informacje.
Na konferencji organizowanej przez koreańskiego potentata, firmę, przedstawiona zostanie „strategię biznesową oraz najnowsze rozwiązania dotyczące smartfonów LG„. Wczesnym popołudniem powiadomię Was o wszystkim, czego się na niej dowiedziałem.
Również jutro, w Warszawie, pojawi się przedstawiciel KomórkoManiaKa. Będzie on obecny na konferencji organizowanej przez Nokię. Jedną z jej głównych atrakcji jest prezentacja najnowszego smartfona firmy, czyli modelu N8. Jeszcze tego samego dnia telefon trafi w nasze maniakalne ręce. Wkrótce możecie spodziewać się szczegółowego testu!
Więcej informacji na temat obu imprez przekażę Wam jutro. Mam nadzieję, że LG przedstawi kilka nowych urządzeń i poda kilka szczegółów dotyczących ich obecności na polskim rynku.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…