, Android NavRoad Newsy Pozostali Telefony

NavRoad NEXO Mobi. Tani phablet z dużym wyświetlaczem

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Andrzej

  Powiem krótko na stale mieszkam w kanadzie i szukałem GPS-u do jazdy po Polsce. GPS bez zarzutu /podwójna triangulacja GPS i network telefoniczny/. Trafiło mi się zrobienie na szybko prezentacji na zielonej trawce no problem, podłączyłem go do aparatu fotograficznego i moglem pokazać pre zdjęć i video. I jeszcze jedna istotna dla mnie sprawa podwójny sim jeden z mojego networku TELUS żeby nie tracić moich kontaktów w kanadzie / chcieli 3zl za minute/ a drugi ORANGE /0.29zl/minuta +1G internetu/. Przerozmaitym już okolu 200 minut czyli pocieszając się mogę powiedzieć ze się zwrócił. Co do jakości jestem bardzo bardzo zaskoczony in + . W porównaniu z łopatą mojej zony /5″ smartphone od samsunga, roczny/ to samsung się nawet nie umywa :czułość ekranu /jak przyciskasz jedynkę to jest to jedynka a nie dwójka jak u niej/, prędkość,a przede wszystkim funkcjonalność /niesamowite/.
  Jako telefon na co dzień używam malutkiego samsunga na parametrach wojskowych /mogę go wrzucić do wody albo wbić nim gwoździa, jestem budowlańcem/ i dlatego od roku szukałem jakiegoś wsparcia dla niego. Na razie wydaje mi się ze to jest to, a jeżeli nawet po dwóch latach coś będzie nie tak to za ta cenę nie będzie mi żal.
  Mialo być krotko, przepraszam i polecam MOBI waszej uwadze.

 • Krystek

  Przydałby się test tego urządzenia

 • Bebuś

  Witam !
  Kupił ktoś to urządzenie i może opisać swoje wrażenia z użytkowania ?
  Póki co żadnych testów urządzenia nie znalazłem

 • nowy

  I android który ma dwa lata! Dziekujemy za takie „nowości”!

 • FidoDido

  Ja tam nie używam AM, wolę inne, darmowe programy. Sprzęcik wygląda na ciekawy, muszę go obejrzeć jak będę miał okazję. Szukam czegoś z dual simem na wyjazdy.

 • greg

  Nie ma co narzekać, Na AM świat się nie kończy. Szczęśliwie sporo jest darmowych nawigacji na Androida.
  Sprzęt wygląda obiecująco. Ma dedykowany uchwyt do nawigacji a nie jaką uniwersalną „protezę”.
  Fajny jest też pomysł używania nawigacji, rejestratora i Yanosika jednocześnie. Bardzo ciekawa propozycja phableto-nawigacji dla kierowców. No i cena całkiem atrakcyjna.

 • http://sitcom24.pl&forum.mobile-os.pl&blobber.pl KITT

  Automapa to tylko pakiet startowy [W urządzeniu zainstalowany został pakiet startowy AutoMapy, dzięki czemu jest ono gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka – info ze str. prod.] – czyli możecie używać AutoMapy przez całe 7 dni… 🙁

 • szisz

  fajna opcja – szczególnie przy 2 kartach SIM – można wsadzić Aero2 i podczas jazdy ściągać na bieżąco informacje o zagrożeniach i utrudnieniach. No i co najważniejsze – po wyjściu z auta Mobi to wygodny telefon/tablet pod ręką 🙂

 • M@ister

  Jak na cene ponad 400 zlotych to jest całkiem nieźle 😉

 • Megane

  I do tego AM PL, ciekawa propozycja.

 • ra-vau

  Wow. Niech predko wydadza Mobi2, … węższe ramki, wiekszy akumlator – min. 3500mAh, oraz IPS ale w 1280@720.

 • Majster

  Za duży ekran dla mnie ;/ 4,5 cala z tymi samymi funkcjami byłby spoko ;D

 • szewczyk

  No proszę, wreszcie jakaś ciekawa premiera w te wakacje. Stosunek cena – jakość – możliwości zachęca.


reklama