, Android Newsy Telefony Wiko

Wiko Getaway debiutuje w sprzedaży. Podobno konkurent Moto G

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adas

  Wiko getaway fajny ale delikatny wysp etlacz chwilą nie uwagi i tel na śmieci 🙁 wiko bloom tani dobry wytrzymały powrócił em zmuszony do bloom kto ma getaway to sam nie długo się przekona nie jeden zalatwilem.a dwa takie a blooom dalej działa mimo kąpieli w Wannie i licznych Złotów i upadków :0

 • Ilona

  Mam telefon od kilku dni. Wygląd 10 na 10. Cieniutki,dobrze się trzyma w ręce. Tylna obudowa ze skóry,nie wyslizguje się z rak. Bez zbędnych,nie potrzebnych aplikacji. Internet super szbki,mimo,że nie ma LTE.Nawet w 2G smiga szybko. Bardzo wyraźny wyświetlacz, kolory ostre,nie rozmazane.Dla mnie-super.

 • Niepodam

  Moim zdaniem żaden telefon z procesorem Mediateka (poza obecnie dostępną ośmiordzeniówką i nadchodzącymi układami [nie tylko ośmiordzeniowymi, po prostu wydajniejszymi niż obecne], które faktycznie mogą konkurować ze Snapdragonem 600 i lepszymi) nie powinny być tak faworyzowane. Może i wystarczą do komfortowej pracy, ale w średnio wymagających grach pokazują pazurki. Nie mówię, że Mediatek robi złe podzespoły (sam mam Redmi Note Pro z procesorem Mediateka), ale faktycznie znaczna większość ich dotychczasowych produktów wypadała mocno średnio.

 • adamo1139

  czy to juz znana firma na tym rynku? wygląda fajnie


reklama