, Microsoft Newsy Nokia

Satya Nadella: Zwalniamy 18000 pracowników i uśmiercamy Nokia X

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Xymox4AD

  Jasne. Bo każdy człowiek chodzący po tej planecie wie wszystko o parametrach telefonów, I nawet jak ma chwile w ręku w sklepie załapie że nie wszystko jest ok. Dla niego Nokia to Nokia. Czyli markowy dobry telefon. Na tym głownie polega sprzedaż. Tych Kretynów są miliony. Chyba na początku w pre-order w chinach poszło milion Nokia X. A potem gdzieś widziałem 10 milionów TOTAL.
  Ale to Chinczycy polubili ten telefon. Co tam ich żałować. Najwyżej jakieś zbrojne powstanie zrobią.
  Jakby czytali GSMmaniak to by głupot nie robili. 😀

 • Xymox4AD

  No i super. Nokia X uśmiercona. Wszyscy na to czekali. Tylko co ma powiedzieć cała rzesza ludzi co dała się namówić na reklamę i marketing że kupują coś wyjątkowego. Pozbyć się Bękarta to teraz prestiż Microsoft i Nokia poszybuje w górę.

  • Jakub

   tylko kretyn mógł kupić tą Nokię X, wystarczyło na jakimkolwiek stoisku gdzie była prezentowana zobaczyć ją, przetestować i od razu widać że działa fatalnie

 • Tirinti

  Kolesie z nokii tuż przed przejęciem przez Microsoft postanowili zrobić na złość nowemu właścicielowi i wypuścili złoma ze szpiegoidem. No i teraz wylecą z roboty.
  Mam nadzieję, że jełop elop jako pierwszy dostanie wypowiedzenie.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Były dyrektor generalny w firmie Nokia – Stephen Elop – będzie piastował teraz stanowisko wiceprezesa w Microsoft Devices Group i będzie odpowiedzialny za nadzór w dziale urządzeń, kontrolując tym samym: smartfony i tablety Lumia, telefony komórkowe Nokia, produkty Xbox, Surface, Perceptive Pixel (PPI) i akcesoria.

 • Dancap

  Najlepsza decyzja jaką mogli podjąć ta zabawka z andro”przepraszam że jestem systemem” udającego WP to było nieporozumienie i pod względem wyglądu i samego androida. Niech zajmą się rozwijaniem swojego systemu i pozwolą klientom dość możliwość czy wybrać androida i być jak większość czy WP i się odróżniać. Niech idą w stronę Apple i niech Lumie będą tylko pod działaniem autorskiego zamkniętego systemu

 • Rafalsky

  Nie jestem fanem wp ale gdyby byl wybor to lub Lumia jakas to tylko lumia.O jakim wsparciu starszych modeli x mowa bo dopiero x2 ma cos tam dostac. Zreszta wszyscy zapomna o tych telefonach bo rodzina X jest wyjatkowo nie udana.

 • Jakub

  od początku ten pomysł był do kitu, Nokia X z androidem nie powinna nigdy powstać, wierzę w Nadelle i jego pomysły mam nadzieję że postawi na nogi windows phone’a, który dostanie dużo wsparcia wszystkie brakujące funkcję+jakieś nowe których nie ma android i więcej programów oraz gier, a no i mogli by stworzyć jakieś klasyczne flagowce z poliwęglanu czy lepszego plastiku z platformą s40 equalizerem, aparatem 8mpx z podwójną diodą, przyciskami głośności, wi-fi , ekran 2,4-3,0 cali dobrą klawiaturę i wio. Bo ta seria asha z pseudo ekranami 3,2 cala z asha OS to badziew i to też powinno być zamknięte

 • tomi

  no i pada nokia
  sami wkopali się jakby od razu androida dali do lumii kazdej by dzis prosperowali jak samsung

  • Tirinti

   raczej jak Motorola

 • Ja*ogarnij mnie bo sam nie umiem

  Very good microsoft.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  hahaha , a mówiłem uśmiercić ten beznadziejny pomysł X Nokia i zakopać na śmietniku Android dla gimnazjalistów udający WP 😀

  • Brunek

   Poprawnie powino być: uśmiercić tego Nokia. (jak Pinokio) Satia mówi rzekomo: Usmiecamy Nokia X. (Nazir sam przyznasz że starszny bełkot:) Szkoda że nie mówi się Normalnie – uśmiercamy Nokię X…..


reklama