, Gry i aplikacje Newsy Windows Phone

Windows Phone 7.8: koniec wsparcia podstawowego


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Linek

  To prawda. Ja przez rok do 8Ski dostałem grd(gdr?)1, potem 2 i 3. 3 spore aktualizacje w rok, a ze miałem go od maja, to w 1,5 roku wyszło by 3 duże i 1 gigant-8.1.
  Na Neo V do czekałem się przeskoku z 2.3.3 na 2.3.4 i 4.0, mniej. Do tego żadna z tych aktualizacji nie dała tyle, co dawały gdr2/3 nie mówiąc o 8.1.
  BlackBerry Z10 dostałem do razu 10.2.0(choć fon wyszedł na 10.0) i już po tygodniu dostałem 10.2.1.2., czyli najnowszy dostępny soft. Daje on naprawdę sporo, choć wielu zmian nie widać na pierwszy rzut oka.
  Tego, że androidowcy plują, iż nie ma aktualizacji upatruje w tym, że byle ograniczenie softu(4.4.4. I jedna apka=1 folder o koniec) i ‚poprawki’ to kolejna zmiana numerku. A w WP zamiast 8.0.1/2/3 wychodziły 8 gdr1,2 i 3. O to właśnie wg mnie im chodzi.
  P.S. Uwielbiam klawiaturę w BlackBerry10, te pociągnięcia wraz z podpowiedziami są po prostu ok.100 razy lepsze od swype’a.

 • Jakubbb

  Nie ważne co byście powiedzieli, MS i tak zawsze będzie bardziej dbał o swych klientów niż google

 • jakubbb

  Uwierzcie mi, MS daje większe wsparcie dla swych telefonów niż google i nie ważne co byście powiedzieli na ten temat i tak MS będzie lepsze pod tym względem

 • Andrew

  Do Jarek, jak ci tak przeszkadza moja pisownia i bledy to zamknij oczy to nie bedziesz musi ich ogladac.

 • Jarek

  DoPÓKI nie kupisz słownika, nie pisz komentarzy bo robisz z siebie idiotę

 • Andrew

  Jadą na Android`a a WP 7.8 skończył się i dalej już nie będą go aktualizować, to samo czeka WP8 i nowych słuchawek WP 8.1 nie dostaną aktualizacji do WP9, a np taki Nexus 4 dostanie Android 5 a może i nowszy nawet.
  Wole już Android`a i możliwości jakie daje niż WP które nie ma też aktualizacji i same w sobie jest jak stary czarnobiały telefon bez możliwości modyfikacji.
  Apple niestety za swoją politykę nie lubię i nic od nich nie kupie puki nie zmienią swojej polityki.

 • Marek

  To Windows phone miał i ma jakiejkolwiek wsparcie? Buhahaha
  Niedawno wyczytałem że olx testują, aplikacje która na andku i IOS jest już od bardzo dawno:-D I że podobno pojawiła się jakaś aplikacja do obróbki wideo… No to andek i IOS mają pozamiatane… Buhahaha

 • cement

  nieeeeeee, tzn ze juz nie beda robic zadnych aplikacji na 7.8? 😀 hehe od ponad roku jak nie wiecej nic nie wychodzi a ci oswiadczaja ze nie beda wspierac 🙁 ale smutek jaki żal ałaaaa

 • MSToWielkiShitT

  No i takie wsparcie daje MS, to jest g… no a nie wsparcie, gdzie aktualizacje do WP8, się pytam gdzie? Wsparcie Apple to przechodzenie z IOS 4 do iOS 5 itd, a tutaj ciągle wersja 7,a aktualizacje i wsparcia brak. MS ma klientów głęboko w D…e.

 • Cortanapl

  Poniżać Windows Phone, to umiecie, nie mówię, że tutaj, ale w innych artykułach, ale jakoś o zaletach nie piszecie, jak na przykład Cortana poprawnie wytypowała zwycięzców we wszystkich 14 meczach fazy pucharowej.

  • Cavalier

   Nie wiem czy zauważyłeś/aś, że WP jest jechana przez „androidowców”, nikt z fanów iOS nie rzuca w niego mięsem bo zna zalety zamkniętego systemu, co prawda WP 7.8 zalet ma mniej niż wad, ale 8, a już na pewno 8.1 ma wad już bardzo mało

   • Tirinti

    Dokładnie.
    Główny problem to brak dobrego sprzętu z WP.
    Nokia nigdy nie potrafiłą zrobić nic nowego a odkąd Microsoft ściśle współpracuje z Nokią, Samsung i HTC odpuścili sobie WP.
    Co gorsza coraz więcej producentów złomu jeszcze gorszego od Nokii zaczęło wypuszczać modele z WP.

    • Cortanapl

     Właśnie! Androidowcy ciągle krytykują WP, portal nic nie reaguje, a jak ktoś krytykuje androida, to już niektórzy androidowcy chcieliby pozywać do sądu.

     • Tirinti

      ROTFL
      Niech lepiej najpierw zapłacą opłaty licencyjne za wszystko co google ukradło.

 • jojo

  windows 7 nie ma wsparcia? chyba chodziło o windows xp…

  • Artok

   Nie prawda, wsparcie podstawowe dla Windowsa 7 kończy się w 2015 roku, natomiast aktualizacje zabezpieczeń będą wychodzić do 2020

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Amadeusz Cyganek

   Doprecyzowałem informację – teraz powinno być już jasne 🙂

  • wania

   No tak, niedawno przesiadłem się z Windowsa XP na Windowsa 7 bo skończyli wspierać tego pierwszego, a tu czytam, że 7 tez idzie do lamusa…niezłe jaja daje ten Microsoft 🙁
   Co zaś tyczy się WP 7.8 to ta decyzja nie dziwi, gdyż był to od początku system wyłącznie w wersji „beta” (do sprawdzenia/przetestowania na klientach, czy się przyjmie czy tez nie). Chyba nikt normalny dziś już nie kupi sprzetu z WP 7.8 gdy mamy WP 8 a „za rogiem” czai się już WP 8.1


reklama