, Android Overmax Telefony Testy

Overmax Vertis You – test telefonu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Niuchek

  Bardzo fajny telefon. Poprzednio miałem HTC One V i po 2 miesiącach od zakończenia gwarancji zepsuł się (przypadek?), więc zrezygnowałem z popularnych drogich marek (bo i tak ta marka nic nie znaczy) i zakupiłem ten telefonik. Telefon ładnie wykonany, wszystko działa bez problemu. Jedynie może lampa błyskowa mogłaby być mocniejsza (bo często używam latarki), ale poza tym rewelacja. Mam go tydzień dopiero, więc na razie spisuje się doskonale. Jedyny problem był wtedy, gdy próbowałem włożyć dwie karty i uruchomić Aero2 – nie chciało załapać, dopiero zamiana kart miejscami rozwiązała problem. Aha, no i wkładanie i wyjmowanie kart SIM w tym telefonie jest fatalne, ale nie robi się tego zbyt często, więc da się przeżyć. Poza tym, nie mam uwag. Polecam 🙂

 • Fazir

  Córka dostała na komunię u jak na pierwszy smartfon jest ok.

 • Xymox4AD

  Przy sprawdzaniu jakości aparatu zabrakło zdjęcia przy normalnej, słonecznej pogodzie i zdjęcia w pomieszczeniu. Ok jest zdjęcie w porze zmierzchu. Jest to informacja.
  Ale zdjęcia samej burej bramy jakoś zabarwia negatywnie jakość aparatu.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Antoni Zaborski

   Zaskoczę Cię. Zdjęcie numer 3 jest robione przy normalnej, słonecznej pogodzie ok godziny 14 😉

   • Xymox4AD

    Hmmm. Miałem ten telefon w ręku kilka godzin. Chyba nie robiłem zdjęć na zewnątrz. W pomieszczeniu to tak. tak z bliskiej odległości. Były dość poprawne jak za 299 zł.
    Ale z tym na zewnątrz to słabo wygląda.


reklama