Nokia przedstawiła dziś oficjalnie model 5250, czyli swoją nową propozycję do przedziału tanich, low-endowych smartfonów.
Słuchawka będzie odstępna w pięciu kolorach a na jej wyposażeniu znajdzie się wyświetlacz 2.8-cala o rozdzielczości 640×360 pikseli, zintegrowane aplikacje serwisów społecznościowych, aparat 2Mpix, 51MB pamięci wewnętrznej oraz system operacyjny Symbian^1. Nokia 5250 jest reklamowana jako telefon w dużym stopni nastawiony na multimedia, więc nie zabraknie w nim radia FM, odtwarzacza muzycznego umieszczonego na głównym ekranie, jak również darmowej gry Guitar Hero 5 Mobile.
Niestety nie znajdziemy na jego pokładzie 3G, WiFi i GPS, ale dzięki temu telefon ma cieszyć się bardzo dobrą żywotnością baterii: do 7 godzin rozmów, 24 godzin odtwarzania muzyki, lub do 18 dni w stanie czuwania.
Nokia 5250 trafi do sprzedaży w Polsce we wrześniu w cenie ok. 600 zł ale tak na prawdę musimy poczekać jak jej ceny będą wyglądać w abonamentach u poszczególnych operatorów.
źródło: informacja prasowa
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Tanich smartwatchy o designie G-Shocka jest wiele, ale to BlitzWolf BW-AT7 robi największe wrażenie -…
W ostatnich miesiącach zadebiutowało parę pancernych smartfonów polskiego HAMMER-a, ale żaden z nich nie jest…
Do sieci trafiła specyfikacja maluszka dopełniającego serię Honor Magic8. Model Mini przenika się z wersją…
Roborock Saros 10R ma system nawigacji nawet 21 razy dokładniejszy od klasycznego LiDARu i mierzy…
Dobry producent postanowił przecenić swoje smartwatche zarówno u siebie, jak i w wielu sklepach partnerskich.…
Jak ważne jest wsparcie aktualizacjami telefonu? Czasami jest to coś, co decyduje o życiu lub…