, Newsy Pozostali Telefony

Telefunken Crusoe TM400. Telefon dla seniorów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Emil

  jestem tego samego zdania co Ty. Sama nawet zastanawaim się czy nie kupić takiego telefonu tacie. takie duże przyciski czy ekran idealnie się nadaja dla takich ludzi.

 • kinng

  Jest swietny:)ALE..nie tylko dla osób starszych! miałam problem ze smartfonem ciągle zabierał mi kasę więc kupiłam sobie takiego telefunken’a. Wolę wygodę niż ‚dotykowce’;P

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Michał Rogowicz

  fakt takie rozwiązania są od lat, bo to są gotowe telefony kupione w Chinach. Telefony myPhone tka samo wyglądają, ale ten model tego producenta dopiero pojawia się w Polsce.

  nie jest to żaden artykuł sponsorowany.

  • Lozoo

   To wcale nie są gotowe telefony i tylko przyklejona nazwa. Sporo sie mylisz. Telefony telefunkena, tak są produkowane w chinach ale według ścisłych przepisów. Każdy model musi spełniać odpowiednia normę. Ich długoletnia historia i to jak długo trzymają sie an rynku świadczy o tym że wiedzą co robią i ich produkty są dobre.

 • trevelian

  Czy nie można po prostu napisać, że jest to artykuł sponsorowany? Po co tracić swoją wiarygodność pisząc takie historie, że ‚wczoraj znalazłem’. Takie telefony (identyczne, np. myphone 1070) są na rynku od lat, w większości identyczne. Swoją drogą, sam kupowałem dziadkom już 3 tego typu komórki i takie jak ta, czyli tylko z 2 klawiszami funkcyjnymi (strzałka w górę i dół są bardzo nie praktyczne. Jest problem z wejściem w książkę i zadzwonieniem do wybranej osoby. W myphone 1050 który kupiłem i oddałem żeby zadzwonić do osoby z książki trzeba wykonać kilka operacji (nie dzwoni od razu po wciśnięciu zielonej słuchawki, tylko trzeba zjechać strzałką w dół i jeszcze raz zielona).


reklama