Do 8-megapikselowej ucieczki włączy się wkrótce nowy zawodnik drużyny LG, a będzie nim LG KC780 . Dołączy tym samym do takich komórek jak LG KC910, czy 2 Samsungów: INNOV8 oraz Pixon M8800. Drżyjcie cyfrówki!
LG KC780 nie ma za zadanie konkurować z innym produktem LG, czyli KC910, więc zapewne będzie mniej spektakularny. Nie zmienia to faktu, że jest to całkiem przyjemny z wyglądu slider. Możliwe także, iż KC780 zostanie najcieńszą komórką świata z aparatem 8Mpix – aby tak się stało musi pokonać Samsunga Pixon, który ma 13,8mm. Na razie nie wiadomo, czy taki będzie cel LG.
Poza imponującą rozdzielczością matrycy, warto wspomnieć, że KC780 będzie cechował ekran TFT do pewnego stopnia obsługiwany dotykiem, łączność EDGE (czyli prawdopodobnie brak 3G), Bluetooth 2.0, możliwość nagrywania wideo 30fps oraz 140 MB wbudowanej pamięci. Jak na razie to wszystko, lecz zapewne wkrótce Koreańczycy ujawnią więcej o tym urządzeniu.
źródło: unwiredview
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…
Aż 6 lat prawdziwego spokoju w zamian za 1200 złotych? To, a nawet znacznie więcej…
Pierwszy składany iPhone od Apple to urządzenie, na które fani czekają od lat. Choć premiera…
RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…