, Android Apple Google Gry i aplikacje iOS Newsy

Apple kopiuje Androida, a Google wprowadza nowe zmiany (Android 4.4.3)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Bardzo dobrze że Apple chce doganiać Google i MS bo faktycznie trochę odstaje od tego co oferuje konkurencja i jakby zatrzymali się w poprzedniej dekadzie swoich 4 cali iPhone i formatu iPad 4;3 😀

  • FireFrost

   Doganiać MS? Coś ci się chyba pomieszało synku, bo na razie popularność Lumii jest rewelacyjnym wskaźnikiem biedy – jeżeli w jakimś kraju udział telefonów z Windowsem przekracza 5% to wiadomo, że mamy do czynienia z krajem nierozwiniętym gospodarczo, natomiast w krajach wysoko rozwiniętych udział Lumii jest marginalny. Nie wiadomo jak długo kasa Microsoftu będzie w ogóle w stanie utrzymać WP na powierzchni.

 • slk

  Rozwala mnie to, ze wprowadzaja cos co powinno byc juz na samym poczatku i dupnie nazywaja to nowym systemem i niezwyklych funkcjach wprowadzajacych innowacyjnosc i niezbednych do zycia pod woda.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Michał Rogowicz

   no czymś się chwalić muszą 🙂

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Na Bada Os również istaniała możliwość pisania poprzez ślizganie się po ekranie bez odrywania palca od tafli ekranu. To dobre rozwiązanie jednak dlaczego ponownie brakuje języka polskiego?
  Apple tak właśnie traktuje użytkowników z Polski. Przykre…
  Jestem zawiedziony brakiem trybu multiwinsows w iPadach oraz współdzielenia ekranu do pracy na kilku aplikacjach równocześnie. Średnio mi się podoba iOS8.


reklama