, Newsy Nokia Telefony Windows Phone

Nokia Lumia 636 i Lumia 638 z 1GB RAM i LTE oficjalnie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Darks

  Mogę zrozumieć, że koreański Samsung wydaje fajniejsze wersje na swoim, rodzimym rynku. Mogę zrozumieć również, że solidne modele trafiają do stanów. Nie ogarniam jednak jak europejska (kupno przez M$ sfinalizowano niedawno, więc te modele poszły jeszcze spod fińskich rączek) może z taką premedytacją olewać stary kontynent.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  W Polsce by się przydały takie tanie oferty z LTE Windows Phone 8.1
  Tak czy siak , WP8 idzie jak burza i coraz większe zainteresowanie nawet w Chinach 🙂

 • zoldak

  Z okazji 16 urodzin najstarszej oferty prepaid w Polsce, którą jako pierwszy wprowadził Plus, każdy, kto dzisiaj i jutro „doładuje się” przez konto bankowe za 20-99 zł otrzyma premię aż 40% extra wartości doładowania! 😉

  Plus jako pierwszy operator na polskim rynku wprowadził ofertę typu prepaid (z czego jesteśmy niezmiernie dumni), a ofertą tą był Simplus, który oficjalnie wystartował 3 czerwca 1998 r. Z okazji urodzin dla wszystkich klientów Plusa na Kartę oraz Plus Internet na Kartę przygotowaliśmy specjalną promocję – dodatkowe 40% doładowania. Wystarczy jedynie dzisiaj lub jutro dokonać przez konta bankowe doładowania 20-99 zł. Bonus w postaci 40 % wartości dokonanego zasilenia zostanie aktywowany na koncie Twoim koncie automatycznie po dokonaniu zasilenia. Dodatkowe środki możesz wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy, Internet.

  Gwoli ścisłości dodam jeszcze tylko, że zasilenia konta można dokonać poprzez jedną ze stron http://www.plus.pl, http://www.blue.pl, http://www.plusbank.pl, http://www….dowania.pl, http://www.agadka24.pl, http://www….aduj.pllub na stronach internetowych Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, http://www.bzwbk24.pl, http://www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, Invest Banku, BOŚ Banku, Nordea Banku, BGŻ Banku, VW Banku, Credit Agricole, BNB Paribas banku, , Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, Alior Sync; http://www.mpay.pl oraz bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych oferujących usługę zasileń konta.

 • CeZetKa

  Jak kupuje smartfona to z myślą o tym żeby był jak najbardziej funkcjonalny. Po co mam nosić osobno odtwarzacz mp3, radio, latarkę, GPS, skoro wszystko to mogę mieć właśnie w smartfonie.

 • CeZetKa

  No właśnie! Większym plusem byłoby dodanie diody doświetlającej nawet zamiast podwójnego slotu Sim 😉

 • Darks

  Hmm, gdyby dodali diodę doświetlającą przy aparacie, to były naprawdę solidny smartfon z WP. Jednak w tej chwili nadal będzie ustępował swoim poprzednikom (820, 920, Activ S), które dzisiaj można już kupić w zbliżonej (czasem nawet niższej) cenie. No chyba, że komuś zależy na dual SIM i LTE – wtedy o konkurencję już trudniej.

  • Chymn Kaczora

   Latarkie sobie diodowo załatw. W Biedronce majo takie za 9,99. A jak zaczno kombinować coby tam dać diode teraz, to wyjdzie cena ze tszy stówy wiencej.

   • Darks

    Latarek diodowych używam od lat. M.in. iTP A1 – 190 lumenów z aku rozmiaru CR123. Jednak za idiotyczne uważam doświetlanie latarką trzymaną w zębach jakiegoś piździka, który muszę na szybko sfotografować (np. nalepka z numerem seryjnym czy coś w ten deseń). Z racji tego, że w temacie diod trochę siedziałem znam też realne koszta takiego prostego ustrojstwa. Cena powinna wzrosnąć nie więcej niż o 1, no góra 2 dolce.

 • Andrzej

  Faktycznie super informacja. 1 GB RAM a dostępny w Chinach. Może polecę po niego w weekend;). Oby gwarancja była była międzynarodowa i w systemie door to door 😉

 • galaxy advence

  W KOŃCU 1 GB RAM!!!!!


reklama