Według The Wall Street Journal, który powołuje się na tajemniczych informatorów, najnowsze akcesorium naręczne południowokoreańskiego koncernu Samusng – Gear 2 Solo, który będzie w stanie pracować samodzielnie, a tym samym zaoferować potencjalnemu nabywcy wykonywanie połączeń głosowych – zadebiutuje w czerwcu lub lipcu tego roku.
Samsung Gear 2 Solo zostanie wyposażony w slot na kartę SIM, a także umożliwi potencjalnemu nabywcy wykonywanie zdjęć, czy też wysyłanie wiadomości. Na pokładzie zagości również odbiornik GPS, Bluetooth, a także monitor pracy serca. Akcesorium ma pojawić się początkowo w ofercie lokalnego operatora SK Telecom, jak wynika z poprzednich informacji.
SmartWatch na początku maja bieżącego roku został dostrzeżony na indyjskim lotnisku, co wskazuje, że południowokoreański koncern rozpoczął intensywne testy przed oficjalną prezentacją.
źródło: androidos
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dobry producent postanowił przecenić swoje smartwatche zarówno u siebie, jak i w wielu sklepach partnerskich.…
Jak ważne jest wsparcie aktualizacjami telefonu? Czasami jest to coś, co decyduje o życiu lub…
Kompaktowy telefon z przepotężną baterią oraz z rewelacyjną specyfikacją może jednak zostać anulowany. Mowa tu…
Wydawałoby się, że Apple to synonim dbałości o każdy detal i skrupulatnej kontroli jakości. Tymczasem…
Jeden z najciekawszych głośników do 500 złotych doczekał się w Polsce przyjaznej przeceny. Niejaki Soundcore…
Akcje promocyjne Black Friday od zawsze wzbudzały emocje. I prawidłowo, gdyż nie zawsze czarnopiątkowe "okazje"…