>
Kategorie: Android Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy Note 4 z ekranem 5.7″. Tak piszą

Według najnowszych informacji przekazanych przez serwis gsmarena, powołujący się na tajemniczego informatora, nadchodzący phablet południowokoreańskiego koncernu o nazwie kodowej T (Muscat), który na półkach sklepowych zadebiutuje jako Samsung Galaxy Note 4, wyposażony zostanie w wyświetlacz o przekątnej 5.7″. Czyżby Samsung uznał, że jest to najbardziej optymalny rozmiar dla phabletu klasy premium?

Od momentu prezentacji pierwszej generacji phabletu z serii Note, przekątna wyświetlacza zwiększana była o dwie dziesiąte cala, jednak według najnowszych informacji (o ile się potwierdzą), producent zdecyduje się zwiększyć jedynie rozdzielczość prezentowanego obrazu, dlatego też potencjalny nabywca będzie mógł liczyć na WQHD (2560 x 1440 pikseli), co przełoży się na 515 pikseli na cal.

Niewykluczone, że południowokoreański koncern chce skupić się na wykorzystaniu elastycznego wyświetlacza YOUM, dlatego też zrezygnował ze zwiększenia przekątnej – to tylko spekulacje, dlatego też warto wyczekiwać kolejnych informacji.

źródło: gsmarena

Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Samsung
  • Telefony

Jeszcze poczekasz na ważną aktualizację Galaxy S25, ale użytkownicy starszych Samsungów nie mają się czym przejmować

Majowa aktualizacja dla serii Samsung Galaxy S25 nie przyniesie zapowiadanych nowości. Zamiast usprawnień aparatu i…

30 kwietnia 2025
  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony

OnePlus oficjalnie potwierdza, że ich najlepszy telefon w historii nigdy nie trafi do Polski

To już ostateczne i oficjalne - OnePlus 13T nie trafi do sprzedaży w Polsce. Poza…

30 kwietnia 2025
  • Newsy

Sprawdź, jak wypada RTX 5060 w laptopach. Czy warto będzie kupić nowy sprzęt z kartą Nvidii?

Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…

30 kwietnia 2025
  • Gry i aplikacje
  • Longform
  • Newsy

Ten RTS garściami czerpie z legendarnego Command and Conquer. Sprawdziłem Tempest Rising

Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…

30 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Sony
  • Telefony

Następca średniaka Sony z rewelacyjną baterią pojawi się później. Warto czekać, bo Xperia 10 VII zaoferuje wyczekiwaną zmianę

Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…

30 kwietnia 2025
  • Apple
  • Newsy
  • Telefony

iPhone 17 Pro rezygnuje z tej jednej rzeczy, za którą kochałem Samsunga Galaxy S24 Ultra

iPhone 17 Pro miał oferować warstwę antyrefleksyjną podobną do tej z Galaxy Ultra. Nowy przeciek…

30 kwietnia 2025