, Android MediaTek Newsy Smartfony Telefony Zopo

ZOPO ZP580 na polskim rynku. Smartfon za 399 złotych

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  400 zł. za Zoppo z taką specyfikacją i JB4.2 to raczej szkoda kasy i wolałbym kupić dzieciakowi do szkoły Lumia 520 🙂

  • Martii

   Marudzicie jak zwykle – u mnie dzieciak ma ZTE Kis z 256m ramu i jakiś prehistorykiem 2.x androidem i póki co marudzi tylko że mało miejsca i lepszy gry nie działają (i bardzo dobrze – trzeba grać w łamigłówki a nie głupie strzelanki FPS). Więc jakby dostał takie coś do ręki to by skakał pod sufit 😉 . Będzie niebawem updejt do KK więc te aparaciki mogą całkiem sympatycznie chodzić. Mój SGS2 po zainstalowaniu SlimKat ciut odżył (jeszcze testują baterię – na razie od rana 3G i nomalne używanie i 65% akusa) – a w międzyczasie niebawem będę testował jajuka g4s – opiszę czy to taki strasznie mieć andka 4.2 jak tutaj piszecie – po przejściu na KK w SGS2 śmiem twierdzić że „jaj nie urywa” jest lepiej – ale trochę funkcji uciekło, a nowości które są w romie można spokojnie zastąpić apkami spełniającymi takie same funkcje ( i tak mam swój launcher, klawiaturę, itd więc oprócz zamieszania i cyferek w ustawieniach oraz pokręconej bardziej belce powiadomień [muszę 2x dotknąć ekran aby włączyć WiFi – co wcześniej robiłem 1 dotykiem] to więcej szału nie ma – prócz oczywiście skromniejszym zapotrzebowaniem na ram co lekko czuć w użyciu) – od razu zaznaczam, że tel używam głównie do pracy – z gier to 7 drop, Air Control, Spirit HD, Sudoku itp. Więc nie mogę ocenić jak by się zachowywało wszystko u maniaków najnowszych gier.

 • jacko

  powoli te „nowości” z chin zaczynają wyglądać tak samo: mediatek dual core, 512 MB RAM, 4GB pamięci i 5MPix aparat. Bezsens. Jeszcze trochę a będzie wszystko jedno czy się kupi ten czy tamten, bo różnica będzie jedynie w logo „producenta”

  • maxxx

   Praktycznie to już do tego doszło – różnią się jedynie obudową. Jedyną nadzieją dla sprzętów z 512 megabajtową pamięcią RAM jest Android 4.4, który jest w stanie w miarę sprawnie działać na tak małej pamięci. Ale, czy te smarty dostaną update? Tego nie wiemy, choć MediaTek już kilka tygodni temu opublikował source code swoich procesorów dla KitKat’a.

 • Isaak

  512 ram… Ludzie powinni tego zabronić 1gb dla Androida to minimum, ciekawe ze nikt teraz nie stosuje 768 pamięci ram, swojego czasu była to popularna pojemność, i może byłaby wystarczająca dla słabszych smartfonów.

 • Lukasz P.

  jakby tam byl ten 1GB RAM…


reklama