Już wkrótce Orange UK wprowadzi na rynek kolejnego smartfona z system Android. Będzie nim Galaxy Apollo i5801. Oficjalną zapowiedź można już znaleźć na stronie pomarańczowego operatora.
Na chwilę obecną wiemy, iż na pokładzie nowego Samsunga znalazł się ekran o przekątnej 3,2-cala (prawdopodobnie Super AMOLED), moduł 3G, WiFi, Bluetooth oraz aparat 3Mpix z autofokusem. Nad całością czuwa system operacyjny Android.
Sprzedaż telefonu, zgodnie z zapewnieniami Orange, powinna ruszyć już wkrótce. Bardzo możliwe, że smartfona zobaczymy w ofertach innych operatorów – także w naszym kraju.
źródło: unwiredview
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…