Samsung zasypuje nas w tym roku słuchawkami wyposażonymi w Super AMOLED. Jeszcze nie dostaliśmy w nasze ręce Galaxy S, a już zapowiedziana została kolejna słuchawka.
Najnowszym modelem z tej grupy będzie Samsung Galaxy Apollo, znany do tej pory na rynku koreańskim pod nazwą Samsung Galaxy A M100s.
Poza wspomnianym wyżej wyświetlaczem Super AMOLED o przekątnej 3.7-cala, na pokładzie smartfona znajdziemy Androida 2.1, WiFi, aparat 5Mpix, 8GB pamięci wewnętrznej, 256MB RAM oraz procesor 800MHz. Telefon będzie mógł również pochwalić się możliwością nagrywania wideo w HD i obsługą DivX.
Samsung Galaxy Apollo trafi „wkrótce” do Wielkiej Brytanii za nieznaną jeszcze cenę. Telefon powinien być jednak sporo tańszy do Galaxy S.
źródło: unwiredview
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…