Na japońskim rynku zadebiutował najnowszy smartfon lokalnego producenta – Sony Xperia ZL2, który wyposażony został w wyświetlacz o przekątnej pięciu cali, a także podzespoły zbliżone do Sony Xperia Z2 – warto sprawdzić, czego można się po nim spodziewać.
Sony Xperia ZL2 napędzany jest przez 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 (MSM8974-AB) o częstotliwości taktowania 2.3 GHz, który otrzymał wsparcie ze strony 3-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM, zaś energię dostarczy akumulator o pojemności 3000 mAh, zamknięty w obudowie o wymiarach 137 x 72 x 10.8 mm i wadze 167 gramów. System Google Android prezentowany jest na 5.0-calowym wyświetlaczu Sony Mobile BRAVIA Engine 2 z silnikiem X-Reality for mobile. Rozdzielczość nie została zmieniona względem modelu Xperia ZL, toteż wynosi 1920 x 1080 pikseli, co przekłada się na około 441 pikseli na cal.
Specyfikacja techniczna obejmuje również: frontowe głośniki stereo, 20.7-megapikselowy przetwornik typu CMOS 1/2.3″ z obiektywem G Lens, matrycą Exmor RS for mobile oraz silnikiem przetwarzania obrazu BIONZ for mobile. Aparat może rejestrować materiały wideo w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840 x 2160 pikseli; 30 fps) z funkcją stabilizacji obrazu SteadyShot. Komunikację zapewni dwuzakresowa karta sieciowa pracująca w standardzie ac, Bluetooth 4.0, a także bezstykowa technologia NFC.
źródło: gsmarena
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
MG 4X to nowy kompaktowy SUV należący co koncernu SAIC, właściciela marki MG. Wiem wszystko…
Amazon Luna swego czasu udostępniła Fruitbus płatnikom abonamentu bez żadnych dodatkowych opłat. Niestety wszystko, co…
Tanie Samsungi są zazwyczaj nieopłacalne, gdyż oferują znacznie mniej niż chińska konkurencja. Jednym z wyjątków…
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…