, Android LG Newsy Telefony

Zobacz, jak się prezentuje LG G3 (mamy kilka informacji)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Hiacyn

  LG dawkuje nam informacje abyśmy powoli odkrywali to co ma zaoferować. Mam nadzieję że na koniec nas zaskoczą.

 • idanit

  To jest jedno to to samo zdjęcie, zmieniony jest tylko kolor! Czyli jest podejrzenie że to render! A poza tym dlaczego jest w etui a nie bez niego? Każdy myślący przed zrobieniem zdjęcia chyba by je zdjął. A może to kontrolowany przeciek? …Ach te teorie spiskowe… ale gdyby nie one na tego typu stronach nie ukazało by się 3/4 artykułów.

 • Vister

  Procesory lepsze, ekrany lepsze, ramu wiecej a najtansze warianty wciaz 16gb ;/ juz od paru lat to samo chyba jedynie note 3 jakos sie z tego wylamal i oferuje 32 gb chociaz nie jestem pewien czy jest wersja 16gb jak jest prosze mnie poprawic 🙂 z 1+1 tez sie postarali ba sa tylko 2 wersje a 64gb jest niewiele drozsza. Kiedys 16 gb starczalo ale teraz polowe zajmuje system a wieksze aplikacje zajmuja nawet 1.5gb :/

 • Simon

  Dlaczego w Niemczech można a u nas nie? Panie Mirek polecam książkę od historii, bo tego, że według analityków LG jesteśmy drugorzędnym rynkiem zbytu tłumaczyć chyba nie trzeba?

  • Qba

   Bo Niemcy kupują droższe wersje telefonów, a Polacy wybierają najtańsze.

   I to akurat nie jest wina LG, bo dotyczy też samochodów.

 • Mirek

  @Skazy masz rację i chyba Ty jedyny zrozumiałeś o co mi chodzi. Czy ja osobiście dostałem po jajach od naszego chorego kraju? Chyba powoli dostaję…i wielu ludzi w tym kraju. A wracając do tematu..to dlaczego w Niemczech można kupić wszystkie wersje 16,32 a u nas nie? Może dlatego, że jesteśmy niestety biedakami Europy? I tak już.chyba zostanie. Pozdrawiam.

  • jackwalk

   Z twoim myśleniem to na pewno…

 • MacAbra91

  Wygląda bardzo ciekawie, i jakby był rysik tak jak widać po tych screenach to było by zajeiście. Jednak Note 3 nie wymienił bym na to na pewno. Gdybym miał jakiś starszy telefon to pewnie ten LG był by moim następnym telefonem.

  • Mera

   A ty musisz w każdym poście chwalić się, że masz N3? A prawda jest zapewne taka, że to tylko twoje sny na jawie i napierasz na jakimś padaczkowatym ACE.

 • Azi

  Akurat w stosunku do LG liczyłem że da rady wcisnąć jednak większy akumulator od poprzednika i będzie się jakoś wyróżniać na rynku..

 • skazy

  Masz racje. To że danego urządzenia nie ma w naszym kraju, to jest wina producenta, ALE ciężko się nie zgodzić z Panem Mirkiem, że nasz kraj jest chory. Ponadto, z wypowiedzi Pana Mirka nie wynika, że nasz kraj jest chory, BO nie będzie w nim dostępny lg g3 32GB z 3 GB ramu. Obstawialbym, że (podobnie jak ja sam wielokrotnie) Pan Mirek tak dostał po jajach odnnaszego pięknego kraju (w przeróżnych aspektach, że uważa on teraz ogólnie, że nasz kraj nie działa sprawnie, ergo jest chory – tu zgadzam się z szanownym Panem Mirkiem i polecam czytanie własnego komentarza przed publikacją jeśli ma być bezpodstawnie ofensywny (patrz: kraj może być chory, zanim nas LG oleje z mocniejsza wersją flagowca).

  Pozdr.

 • Mirek

  Wszystko super tylko,że tej wersji 32GB i 3 RAM-u nigdy oficjalnie w naszym chorym kraju nie zobaczymy i zostanie tylko wersja 16 GB a karta SD w KK nie wiele daje jak nie można zarządzać plikami na SD samodzielnie…a kto Nowy telefon będzie rotował by to naprawić i stracić teoretycznie gwarancję. Tak samo jest z Nexusem do dzisiaj nie ma oficjalnie 32 GB w PL. Szkoda.

  • q

   Kolega Mirek chyba jest trollem, skoro pisze o chorym kraju w odniesieniu do działań dystrybutora sprzętu. Co ma nasz kraj do tego, że LG decyduje o tym, że na nasz rynek trafi taka a nie inna wersja? Polecam na przyszłość czytać swoje komentarze przed ich publikacją.


reklama