, Newsy Plus

Plus: Dwa razy więcej Internetu LTE

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jola

  Proponowana przez Plusa oferta internetu LTE uważam, że jest bardzo interesująca i warta zainteresowania Każdy może dopasować sobie taki pakiet jaki mu najbardziej odpowiada teraz z podwójną ilością GB i tylko 2,90 zł za 50GB limitu nocnego. I nie zapominajmy, że Plus umozliwia wypróbowanie technologii LTE przez 7 dni za jedyne 9 zł.

 • Olka

  Bardzo ciekawa sprawa. Plus wychodzi na przeciw klientom i podwyższa dwukrotnie limity. postępowanie, jak najbardziej na tak. Myślę, że z czasem limity nadal będą wzrastać, a w przyszłości całkowicie znikną i internet LTE będzie wszechobecny. Ja korzystam z LTE i jego szybkość sprawia, że korzystanie z internetu jest przyjemnością. W dodatku jestem mobilna zawsze i wszędzie 🙂 A jeśli teraz mam mieć go dwa razy więcej, to tym bardziej jestem na PLUS 🙂

 • http://plus.pl lukasz-ek

  A teraz ja coś powiem. Narzekacie na zasięg w Plusie!! Dlaczego? Ja pisząc ten komentarz mam 4 kreski i naprawdę rzadko zasięg spada poniżej 2. Nie pamiętam kiedy nie miałem zasięgu. Więc przestańcie kadzić że Plus ma słaby zasięg. Dodam jeszcze że to tryb 2G w 3G mam zawsze 4/3 kreski i HSPA+, a uwierzcie mi że mieszkam na takim „zadupiu” gdzie nie ma nawet sklepu.
  Wracając do artykułu: 2x więcej transferu to super sprawa. Nie spotkałem się jeszcze z internetem LTE 60GB.

 • alicjaW

  Sama korzystam z Internetu LTE w sieci Plus.Dwa razy więcej Internetu LTE to dobra oferta za naprawdę niewielką cenę.a limit nocny na pewno są nocne marki jedni noca imprezuja inni korzystają z internetu w plusie bez limitu

 • awen6

  dlamnie oferta fajna,warto sie zapoznać.2 razy więcej LTE chyba każdy by chciał

 • torunczyk

  Brawo, brawo, brawo! Wg mnie jest to oferta która może zasłużyć sobie zwiększoną ilością użytkowników w Plusie. Przyznam się ze w Plusie na LTE siedzę już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony a zwiększenie możliwości uznaję za świetne posunięcie.

 • qwerty

  Można się jedynie cieszyć z takich posunięć Plusa. Obecny transfer w zupełności mi wystarczał, ale jak mogę mieć więcej za te same pieniądze to czemu nie. 🙂

 • kasia1006

  Mieszkam na (jak ktoś okrślił zadupiu) i fakt wolałabym poprawę zasięgu, aby móc korzystać z mobilnego internetu. Jednak za nic nie zamieniłabym pięknego widoku o poranku, kawci przed domkiem na ławeczce i ciszy, spokoju, świergotu ptaków, szczególne w świąteczne dni na to co za oknem masz Ty Fazir, nawet gdybym tylko w takiej sytuacji mogła mieć dostęp do mobilnego.

 • joasia21

  Od dawna jestem abonentem sieci Plus od jakiegoś czasu natomiast korzystam z Internetu LTE tegoż operatora. Jestem zadowolona. Nowa oferta sprawia, że nadal chce pozostać w „zwiazku” z tym operatorem. Dostając 2 razy tyle Internetu LTE Plus w całości zaspokaja moje potrzeby limitu danych, więc czegoż chcieć więcej? Oczywiście jak u każdego operatora tak i tutaj znajdą się osoby, dla których oferta ta w żadnym stopniu nie spełnia oczekiwań. Ale jak dla mnie posunięcie sieci Plus oceniam na PLUS 🙂

 • Fazir

  Bo to trzeba mieszkać gdzieś w granicach cywilizacji a nie na jakimś zadupiu, gdzie wrony zawracają Nazir. A potem lament, że nie ma zasięgu.

  • Diabel

   Człowieku co ty bredzisz.Ja mieszkam 4 km od największego miasta wojewódzkiego na wschód od wisły i 1.5 km od nadajnika plusa.Mam 1-3 kresek zasięgu na tablecie,a prędkość poje****** internetu plusa waha się od 0.5 do 1.5 MB/s.Jeśli to ma być nowoczesne i szybkie hsdpa+ to pies ich je***.A jeszcze rok temu było 4-10 MB/s.Zamiast lepiej to zrobiło się totalne dno.Ludzie wynoszą się od plusa do innych sieci,mają tego dosyć ku***!!!

 • Rafalsky

  To ze ty po wieczorynce juz psiochasz nie znaczy ze kazdy a oferta nawet ciekawa;)

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Coraz większa lipa z tym Plus ale jeszcze gorzej w Play

 • Jaca

  Niech się wypchają takimi promocjami… w nocy to się śpi. Lepiej by zrobili jakby ponownie wzmocnili sygnał – wcześniej miałem 3,4 kreski w smartfonie, a teraz jedną gubi i przełącza na EDGE. Solorz kupił Plusa, a teraz żeby się odkuć oszczędza na nadajnikach.


reklama