>
Kategorie: Huawei Newsy Telefony

Huawei zapowiada Ascend P7 (wideo)

Zaprezentowany bez szumu medialnego Huawei Ascend P7 mini to preludium do pełnoprawnego flagowca w asortymencie chińskiej firmy Huawei. Nadchodzący telefon może być kolejnym smartfonem, który po prezentacji zostanie zapomniany, gdyż nie szokuje niezwykłą wydajnością, a nawet innowacyjnym wyglądem – producent jednak chce mieć swoje pięć minut, dlatego też przypomina o zbliżającej się konferencji prasowej, publikując teaser.

Prezentacja Huawei Ascend P7 odbędzie się siódmego maja bieżącego roku w mieście słynącym z Wieży Eiffla i domów mody, co zwiastuje, że nadchodzący smartfon będzie równie elegancką propozycją, jak zeszłoroczny Ascend P6. Czy elegancja wystarczy, aby przecisnąć się pomiędzy największymi graczami i wyjść przed szereg?

Zgodnie z wcześniejszymi danymi zgromadzonymi przez popularną aplikację benchmarkową AnTuTu, a także z informacjami przekazanymi przez @evleaks, specyfikacja techniczna Huawei Ascend P7 będzie obejmować wyświetlacz o przekątnej 5″, na którym system Google Android prezentowany będzie w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Moc obliczeniową zapewnić ma 4-rdzeniowy procesor Kirin 910T o częstotliwości taktowania 1.8 GHz, który otrzyma wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM, zaś na wszelkiego rodzaju dane producent zarezerwował 16 GB wbudowanej pamięci oraz slot na karty micro SD.

Specyfikacja techniczna obejmować będzie również: 13-megapikselowy przetwornik główny, kamerę dedykowaną wideo połączeniom o matrycy 8 Mpx, modem LTE oferujący szybką transmisję danych, a także akumulator o pojemności 2500 mAh.

źródło: Huawei

Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Nothing
  • Telefony

Nothing potwierdza start aktualizacji systemu Nothing OS 4.0 bazującego na Androidzie 16

Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…

20 listopada 2025
  • Operatorzy
  • Play

Operator obniża ceny o 20 złotych. Jeśli go brać, to właśnie teraz

Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…

20 listopada 2025
  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony

Przegrzewający się OnePlus nie radzi sobie ze Snapdragonem – to problem telefonu, na który tak mocno liczyłem

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…

20 listopada 2025
  • Amazfit
  • Newsy
  • Wearables

Wytrzymały, piękny i w odświeżonej wersji. Amazfit T-Rex 3 Pro znów zachwyca dostępnymi funkcjami

Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…

20 listopada 2025
  • Promocje

Jeżeli kupiłeś Samsunga podczas premiery, to możesz zacząć wyrywać sobie włosy. Teraz flagowca kupisz za pół ceny

Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…

20 listopada 2025
  • Promocje

Polska perełka do odebrania w Amazon! To ostatni moment na zgarnięcie hitu

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…

20 listopada 2025