Już wczoraj Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy sieci Orange, na swoim profilu w serwisie Facebook pisał, że jutro marka nju mobile będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Operator miał przygotować niespodziankę i tak faktycznie jest.
Na stronie internetowej njumobile.pl możecie odebrać darmowy prezent. Jest to pluszak, którego nie można kupić. Dla nowych klientów operator przygotował po jednym misiu, a dla obecnych – dwa. Dodatkowo każdy klient otrzyma 29 proc. więcej przy doładowaniu. Jednak konto musi zasilić w dniach między 25 a 30 kwietnia 2014 roku. Premiowane są wartości 10, 25, 40 oraz 50 zł. Koniecznie trzeba skorzystać z strony doladowania.njumobile.pl.
Rzecznik Orange podał również, że w tej chwili z oferty nju mobile korzysta prawie 0.5 mln klientów. Jest to całkiem dobry wynik biorąc pod uwagę czas i nakłady reklamowe.
źródło: własne
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Polski hit Techlandu, a mianowicie Dying Light objęty został sympatyczną promocją na platformie Steam. W…
Fairphone 6 to smartfon na lata. Długoletnie wsparcie aktualizacyjne producenta wraz z modułową konstrukcją docenią…
Strategia turowa z bardzo znanego uniwersum trafiła na fenomenalną promocję. Teraz każdy z Was doda…
OPPO szykuje swojego średniaka, który stanie naprzeciwko POCO F7. Do debiutu przygotuje się bowiem OPPO…
OnePlus Pad 3 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem ostatnich miesięcy. Świetny ekran, solidna…
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…