, Android LG Newsy Telefony

Pierwsze informacje na temat LG G3 mini

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Arbuzek

  mi się podoba LG G3 ale wolałbym tego G3 mini, z tą funckcją wuick circle, dobrze by było aby LG wprowadziło do mini te same funkcje co jego duża wersja. No i mam nadzieję że mini będzie miało równie rozsądną cenę jak G3.

 • http://m.lg.com/pl dalacher

  Wiadomo kiedy g2 dostanie aktualizacje do 4.4.4?

  • Geo

   Bardziej niż od LG zależy to od operatorów którzy muszą przygotować ROM na potrzeby swoich urządzeń. Nie było jakichś gigantycznych zmian, wiele nie stracisz. G3 już w sprzedaży ale G3 mini na pewno znajdzie też swoich zwolenników 😉

 • adrian

  Popatrzcie na daty tych komentarzy..

 • http://www.gametechnology.cba.pl zdzichorowerzysta

  Właśnie ludzie. O czym wy gadacie? LG G3 od kilku tygodni jest w Polsce do kupienia i to w dodatku w zaskakująco niskiej jak na nowego flagowca cenie. Powiem więcej, oficjalną sprzedaż w Polsce prowadzi AGDEuroRTV i jak narazie jest tam dostępny tylko model 16 GB z 2 GB RAM z etui Quick Cirle w zestawie. A na allegro można już znaleźć model 32 GB ROM i 3 GB RAM. A jeśli nie odpowiada wam zmniejszający się odstęp czasowy pomiędzy wypuszczaniem flagowych modeli i ich wersji mini w firmach globalnych to zainteresujcie się, albo może nawet kupcie produkt firmy Xiaomi, których jakość jest na poziomie apple, specyfikacja niczym nie odstaje od koreańczyków, cena jest normalna, czyli dużo niższa niż szajsungów i posiadają nakładkę graficzną na system Android – MIUI, która jest uważana za najpiękniejszą i najbarziej funkcjonalną.
  Oni nie wypuszczają modeli tak często, a jednak ciągle biją rekordy. Jeśli z takiego produktu nie będziecie zadowoleni, to kupcie sobie telefon na targu.
  Pozdrawiam i proszę o myślenie przed wypowiedzią.

 • Andrzej

  Przecież wiadomo jakie LG G3 ma parametry. Jest już w Polsce!!! ?

 • Witko

  LG pewnie wypuści oba LG G3 jednocześnie. LG pracuje nad designem i obudowy mają się bardziej podobać.

 • just4fun

  juz niedlugo co miesiac bedziemy miec nowego FLAGOWCA a wersje MINI co 2 msc ;/ do czego to zmierza?

 • MacAbra91

  Jeszcze G3 nie wiadomo nawet za bardzo na 100% jakie będzie miał parametry i jak będzie wyglądał, a tu już o G3 mini piszą i mówicie..


reklama