Firma ZTE wprowadza do sprzedaży nowy, multimedialny smartfon ZTE Blade Apex2, który wyróżnia się wsparciem dla technologii LTE. Z pewnością już niedługo pojawi się w ofercie polskich operatorów komórkowych.
[nggallery id=758 template=techmaniak]
Najważniejszym atutem smartfona ZTE Blade Apex2 ma być wbudowany modem LTE (CAT 4). Zainstalowane rozwiązanie pozwala na pobieranie plików i surfowanie po Internecie z prędkością do 150 Mb/s. Prawidłową pracę urządzenia ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM 8926 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz wraz z 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Na dane przeznaczono zaledwie 4GB, ale można skorzystać z karty microSD do 32 GB.
Wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie 4.5″ o rozdzielczości 540×960 pikseli. Interfejs zapewnia system operacyjny Google Android w wersji 4.4. Smartfon ma także aparat główny z matrycą 5 Mpx funkcją zdjęć seryjnych, autofokusem i samowyzwalaczem. Przednia kamera służy do wideo rozmów.
Z ciekawych funkcji ZTE Blade Apex2 należy wymienić Bluetooth w wersji 4.0, Wifi 802.11b/g/n, GPS z A-GPS. Z kolei bateria charakteryzuje się pojemnością 2000 mAh. Producent ustalił cenę na poziomie 169 euro.
źródło: informacja prasowa ZTE
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…