, Android Apple iOS Nokia Samsung Sony Ericsson Symbian

Telefon na Dzień Dziecka – propozycje KomórkoManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.komorkoManiaK.pl kuba

  Twoje propozycje są jak najbardziej w porządku, ale…
  W moim zestawieniu starałem się umieścić słuchawki tańsze – dla dzieci powiedzmy do 12 roku życia oraz droższe dla trochę starszych. W przypadku tych drugich – niektórzy mają zamożniejszych rodziców, którzy lubią robić swoim pociechom drogie prezenty. My staramy się pamiętać o wszystkich 😉 Właśnie stąd wzięła się tam rozpiętość.

 • ziomiwan

  Ależ drogi kubo! Nie uważasz, że to trochę złe zestawienie??
  To, że dziś na komunie kupuje się laptopy i inne rzeczy warte więcej niż tysiąc złotych nie oznacza, że jest tak też i na dzień dziecka.

  Bardziej widziałbym tu:

  Samsung Corby/ Corby TXT
  Hello Kitty
  Samsung Monte
  Nokia 5230
  Samsung Diva (choć ceny są jeszcze dość wysokie, więc z tym nie byłby do końca przekonany)
  LG GW300
  Samsung S7220
  Sony Ericsson Yari
  I może Nokia 7020

  Nie uważasz, że to bardziej przyziemne telefony i dostępne dla ludu? 😉

 • JUll

  Ewelina – jesteś śmieszna.owszem te telefony są z górnej półki można znaleźć tak sama dobre, a taniej,ale w tych czasach dzieciaki nie mają telefonu tylko do dzwonienia,a brak wypasionego fona to wręcz wiocha i wstyd !

 • http://www.komorkoManiaK.pl kuba

  @ziomiwan – jesteś stałym bywalcem tej strony, często udzielasz się w komentarzach i zawsze robiłeś to kulturalnie i nie obrażając przy okazji innych użytkowników i mnie jako autora. proszę zatem – rób tak nadal. obraźliwe komentarze kierowane pod adresem kogokolwiek będą kasowane.

 • kamila

  dzięki za informację , dowiedziałam się , że orange też oferuje tą usługę i można zgłosić się na ochotnika do testowania na jednym z portali ( http://foru…e-vf75.htm ).
  ktoś wczesniej tego używał? z jakiej odległości można zlokalizować dziecko?

 • andreacirill

  Taka usługa jest na pewno dostępna w Erze ale pacjent kazdorazowo musi wyrazić zgode na namierzanie w erze możesz zamówic lokalizację razem z mapa i pokzauje bardzo szczeółowo z dokładnością do 30 m wiec nie jest źle

 • kamila

  @ewelina a orientujesz się w jakich sieci można taka usługę wykupić i jaki jest koszt? Nawet jak nie wskazuje zbyt dużej odległości, to wydaje mi się , że na pewno nie zaszkodzi ,a może tylko pomóc szczególnie w przypadku nastolatków

 • Piotrusiek

  Te telefony nie są młodzieżowe, może Nokia 5230, Apple I-Phone i Hello Kitty trochę tak i dla dziecka i dla nastolatka, ale wystawienie Corby Pro zamiast podstawowej wersji jest karygodne. Weźcie się postarajcie!

 • Rymster

  @Ewelina: Na podstawie BTSu można określić położenie telefonu, ale nie licz na zbyt dużą dokładność.
  Nie trzeba nic instalować, tylko operator musi takową usługę udostępnić.

 • Ewelina

  Telefony, które pojawiły się w propozycji są modelami z wyższej półki , a wydaje mi się , że tak małe dziecko nie potrzebuje nowych modeli, ważne przecież , aby mogło skontaktowac się z rodzicami w sytuacjach gdy będzie taka potrzeba, a model aparatu powinno być sprawą drugorzędną. W końcu chodzi o bezpieczeństwo naszych pociech.
  Czytałam gdzieś , że pojawiła się też możliwość zainstalowania u operatorów aplikacji umożliwiającej zlokalizowanie dziecka. Ciekawa jestem jaki zasięg obejmuje i jak to wygląda w praktyce, ale trzeba przyznać, że czasem może okazać się się to przydatne


reklama