, Android Gry i aplikacje Meizu Newsy Pozostali System Telefony

Android 4.4 KitKat dla smartfonów Meizu, jeszcze w tym miesiącu

Popularne produkty:
 • CeZetKa

  To bardzo miło, że dbasz o moje dane, ale raczej wątpię, że Google trzyma to tylko dla siebie. No i oczywiście używam Xperii co już było napisane wyżej 😉

 • Finito

  Lepiej sama się obudź, bo kiedyś wreszcie zmadrzejesz i zrozumiesz że MS płacisz za system, a oni jeszcze sprzedają twoje dane. Jak napiszesz że nie masz co do ukrycia, to podaj loginy i hasła do poczty, wszystkich portali itp. MS już dawno ma te dane.

 • CeZetKa

  Bzdury pleciesz, nie odespałeś sobotniej nocy jeszcze, także połóż się do łóżka i przytul do misia. Dobranoc!!

 • MStoGowno

  Ta bo MS musi dopiero wprowadzić cokolwiek, bo co ma do poprawy jak WP wcale funkcjonalny nie jest ? Za to Google zmniejszyło wymagania Androida z każdą aktualizacją, tym samym przyspieszylo działanie. Zwiększono stabilność tylko nie wiem po co, jak Android działa po parę miesięcy bez zawieszeń i lagow. Za to WP jest na poziomie Nokii 3310, czyli smartfonem nie jest, a tylko telefonem. Choć Nokia 3310 się nie zawieszala bez powodu paręnaście razy dziennie.

 • CeZetKa

  Mi osobiście to wisi, bo czy to MS czy Google to aktualizacje są do bani! Tyle, że Ms aktualizacji poprawiać nie musi a Google każdą nową wersję softa łata po trzy razy. I tak w kółko!! Ludzie często nabijają się z lumii, bo aktualizacje nic nowego nie wnoszą a Google co takiego dodaje? Przezroczysty pasek powiadomień czy widgety na ekranie blokady? A do tego dochodzi jeszcze fakt, że często nowa wersja systemu wiąże się ze zmianą telefonu, bo starszy model ledwo zipie, jak miało to np miejsce przy aktualce z ICS do JB. Korzystam z Xperii jakby co i oczywiście mój telefon aktualizacji do 4.4 nie dostanie, bo po co? Zostaje jeszcze rom od CM, ale bez błędów też się raczej nie obejdzie. Także sam widzisz, czy tu czy tam smród taki sam 😉

 • Finito

  Sgs2 w tym samym czasie wyszedł co te Lumie 800 i 900 i jakoś dostał parę aktualizacji po drodze. Neo V wcześniej wyszedł i też dostał. Tego jest długa lista, a Nokia miała parę modelów i zamiast MS dact aktualozscje, to wcisnelo bajki o wsparciu i ludzie w to wierzą. MS powinno płacić kary i odszkodowania za każdy ich system.

 • CeZetKa

  A producenci smartfonów z androidem niby dają takie wsparcie? No bo gdzie niby te aktualizacje?? No tak, jak się zmobilizują to może ze dwie będą 😉

 • Finito

  To wytłumacz czemu wszyscy wierzą w te bajki, że MS daje takie wsparcie i w tym wsparciu aktualizacje. No i komentarz potwierdza tylko że wsparcie MS to bajka.

 • CeZetKa

  o jakim sprzęcie myślisz? Przecież nikt nigdy nie mówił, że Lumia 800 czy 900 kiedykolwiek dostanie aktualizacje do ósemki!!

 • Finito

  Jak jakiś sprzęt ma wsparcie to może wreszcie się wywiarze z tego, a nie daje wsparcie typu: chcesz nowy system, tonkup nowy nasz produkt.

 • CeZetKa

  A ty co? Obudziłeś się dopiero??

 • Finito

  Hmm a ciekawe ile % Lumii 800 i 900 pracuje pod kontrolą WP8.


reklama