, Newsy Prestigio Smartfony Telefony Windows Phone

MultiPhone PAP5507DUO – pierwszy smartfon z Windows Phone 8.1 od Prestigio


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  ale to niejest kolorowe. ciekawe

 • http://gravatar.com/wania1 wania

  Nokia 630 – 512 RAM,5mpx, brak LED-a, MultiPhone PAP5507DUO – 1GB RAM, 8mpx + LED więc raczej to nie ta sama „liga” telefonów. Za Nokią przemawia tylko darmowa nawigacja. Jeszcze pozostaje kwestia ceny?

  • http://gravatar.com/papiak Kacper Mazur

   Ponownie, chodzi o DualSIM, to raz. Za Nokią już nie przemawia darmowa nawigacja, ponieważ wszystkie smartfony z WP8.1 będą mogły pobać Here+ z marketu WP za darmo.

   • http://gravatar.com/papiak Kacper Mazur

    Zostaje kwestia tego kto będzie bulił za mapy i nawigacje. Nokia zostawiła je dla siebie, ale udostępnia Microsoftowi, teraz pytanie, skoro użytkownicy mają ją za darmo, to pewnie MS zacznie ładnie bulić Nokii.

    • http://gravatar.com/wania1 wania

     Nie poruszyłem kwestii dual sima ponieważ Nokia 630 jak się nie mylę, tez ma być opcjonalnie na dwie karty.
     Tak jak pisałem, kluczowa będzie cena w/w telefonu (choć i tak MultiPhone pewnie nie osiągnie pułapu Noki w kwestii jakości materiałów użytych do produkcji słuchawki)
     Co do nawigacji, to skąd masz takie info, że ma być do pobrania za darmo z marketu WP? Szczerze, nie słyszałem na razie o tym.

     • s

      Druga ważna informacja dotyczy Here Drive+. Nawigacja Finów w swojej ”pełnej” wersji „Plus” stanie się darmowa i dostępna na wszystkie smartfony z WP8.1. Koniec z opłatami za dostęp do dodatkowych map, jeśli posiadaliśmy tańszego smartfona i tym samym wersję „bez plusa.” Koniec z koniecznością płacenia za nawigację nawet jeśli posiadamy urządzenie Samsunga, Huawei czy HTC. Za darmo dostaniemy nawigację ze wskazówkami głosowymi i mapami off-line dla 97 krajów na świecie. Oznacza to oszczędność ok. 120 zł rocznie. Na wszystkie urządzenia z WP8.1 trafi również aplikacja Here Transit.

 • Darks

  Dobra specyfikacja. Takie rozsądne minimum, które pozwala uniknąć kompromisów i swobodnie korzystać z wszystkich dobrodziejstw smartfonu (pomijam obecne ograniczenia WP8). Pozostaje kwestia ceny. Lumia 920 chodzi obecnie w cenie około 800 zł za nówkę (alledrogo i podobne). Prestigio musi zejść chociaż minimalnie poniżej tej ceny i zapewnić odpowiednią dostępność w większości sieciówek.

  Fajnie, że pojawiają się inne niż Nokia komórki z WP8. Szkoda jednak, że Blackberry OS, Sailfish, Ubuntu czy Tizen rozwijają się tak powoli. Przydałaby się na rynku taka rozsądna konkurencja.

 • http://gravatar.com/testing2 aro

  I jeszcze, jaka cena? Czy również stanowić może o alternatywie względem 630? Czy będzie posiadać wszystkie usługi Nokii jakie będą dostępne na 630? Wówczas możemy mówić o alternatywie. W przeciwnym przypadku alternatywą ciężko będzie go nazwać.

 • http://gravatar.com/testing2 aro

  „MultiPhone PAP5507DUO, który może stać się alternatywa dla nadchodzącego modelu Nokia Lumia 630, jednak z nieco większym wyświetlaczem”. To jednak nie może stać się alternatywą. Alternatywą stać by się mógł gdyby miał taką samą przekątną wyświetlacza…

  • http://gravatar.com/papiak Kacper Mazur

   Chodzi o DualSIM…

   • http://gravatar.com/testing2 aro

    no co ty?

 • kanka

  I się zaczyna, MS zlikwidował opłate licencyjna za WP i zacznie sie wysyp telefonow z tym systemem. Co do samego tel to przynajmniej ramu nie skąpią.

 • qwerty

  Przykro przyznać ale taką właśnie specyfikacje powinna mieć L630 – jedynie ekran mniejszy.
  Dioda jest, ramki wąskie, ekran hd, ramu 1GB, szkło na ekranie i pewnie cena będzie dobra.
  Choć nie lubię tej pseudo marki za obrzydliwą nakładkę na androida (te wstrętne tarcze pod ikoną każdej aplikacji – fuuuj) to muszę przyznać, że ten model zapowiada się ciekawie.

 • http://gravatar.com/lol841701254 Black Banan

  fajny, bije tą lumie 630 na łopatki, jak będzie cena na start do 800 zł to biorę 😉

 • Artur

  Tylko ciekawe jaka cena 😉

 • Silsa

  Mamy producenta który pokazuje leprzy styl od nokii. Takiego wp z checia kupie.


reklama