, Android Newsy Telefony Xiaomi

Xiaomi Redmi 1s (Snapdragon 400 + WCDMA) certyfikowany. Premiera niebawem

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Majkiel

  Zdaje się, że Xiaomi nie prowadzi oficjalnej międzynarodowej dystrybucji. Cena 210 dolarów to prawdopodobnie cena handlarzy. Poprzedni model po premierze oscylował właśnie w tej cenie, potem zdaje się spadł poniżej 180 dolarów. Wyższa cena jest spowodowana jest dodatkową marżą. Dla nas w Polsce realna cena po doliczeniu Vatu to na dzień dzisiejszy około 750 zł. Oczywiście jeśli zamówimy bezpośrednio z Chin. W przeciwnym wypadku trzeba jeszcze doliczyć marżę polskiego pośrednika.

 • https://www.facebook.com/pages/Chinskie-telefony-Dualsim/239835202754657 DUAL SIM

  zapewne na aliexpress będzie dostepny taniej niż oficjalna cena międzynarodowa, zwłaszcza po 1 miesiącu

 • Darks

  W cenie 210 dolarów przestaje się już robić tak ciekawie. Da to nam około 650 zł, a to bardzo blisko np. Xperii SP na rynku wtórnym (nowe sztuki) czy Motoroli G w wersji 16GB. Ok, można zrozumieć wzrost ceny związany z logistyką, przygotowaniem zmodyfikowanej wersji itd. ale litości, nie o ponad 60%. Jakby przykładowo wpuścić model topowy, gdzie koszt przy bezpośrednim przeliczeniu wynosiłby np. 2000 zł, to co, model międzynarodowy wypchnęliby za 2200 zł ?

  Jeśli to nie jest idiotyczna plotka, to pozostaje poczekać cierpliwie na ZenFony. Asus jednak potrafił wchodzić na nowe rynki z rozsądną ceną, więc jest szansa, że i teraz nie będzie inaczej.


reklama