, Android Lenovo Longform Newsy

Lenovo nie chce eksperymentować ale działać i to na wielką skalę

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Agata

  Lenovo ma świetny sprzęt. Niedawno kupiłam Lenovo yoga tablet. Jestem nim zachwycona. Ma fajne parametry, jest lekki, ergonomiczny i ta bateria, trzyma bardzo długo.

  • flo

   Ja od dłuższego czasu szukam tabletu, który będzie długo działał na baterii. Czy rzeczywiście w tablecie Lenovo Yoga bateria działa aż tak długo? Co z dźwiękiem i jakością obrazu?

 • eko

  Lenovo powinno wejść do Polski ze smartfonami, bo narazie to lipa z oferta ich telefonów praktycznie brak

 • mozilla007

  Zaś ten i jego wywody. Napisane jest już w tytule, że Lenovo nie będzie brało udziału w eksperymentach i pewnie nie weźmie się za tandetne WP i Windowsa, bo skończą jak Nokia. Jakoś chińskie firmy umieją uczyć się na błędach np takiej Nokii.

 • nieudacznik

  mam laptopa g 580 i nie narzekam na niego teraz mysle o telefonie tylko nie ma oficjalnej dystrybucji

 • Karol

  Robią coraz lepszy sprzęt, mi w oko wpadł tablet Lenovo Yoga, z praca na baterii do 18 godzin to prawdziwy długodystansowiec przy ekranie HD i dobrym podzespołom jak i wykonaniu tablet według mnie należy do czołówki na rynku.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Firma jak firma , ale jeżeli chodzi o oferty w Polsce to Lenovo daje ciała na max i nie ma żadnego sensownego wyboru smartfonów i tabletu z WP8/W8.1 a laptopy też cenowo nie zachęcają do zakupu

  • Darks

   Lenovo robi w tej chwili najlepszy sprzęt. Oczywiście Dell czy HP również mają swoje znakomite serie, jednak wśród produktów budżetowych dają ciała. Nawet najtańsze lapki Lenovo wykonaniem są co najmniej poprawne. Obudowa nie ugina się, baterie prezentują niezłą żywotność, a matowe matryce można dorwać nawet w modelach kosztujących po 1000-1200 zł. Dobrze rozwiązali też kwestie chłodzenia – mało który ich model cierpi na throttling. Biznesowe thinkpady również spokojnie stają w konkury z najwyższymi seriami HP czy Dell.

   Co do smartfonów – dystrybucja na Polskę leży i kwiczy. Modele mają już naprawdę solidne, ale co z tego, skoro na nasz rynek wlatuje trzeci, a nawet czwarty sort…


reklama