Dzisiaj w sklepie internetowym Media Markt znalazłem informacje o jednodniowej promocji. Udział w przecenie bierze udział kilkanaście smartfonów, ale tylko kilka jest dostępnych w faktycznie tańszych lub przyzwoitych cenach.
Oferta promocji w e-sklepie Media Markt dostępna jest tutaj. Bierze w niej udział sporo urządzeń, ale dla większości są to ceny takie same, jak na Allegro, bądź są bardzo zbliżone. Są jednak i produkty wyraźnie tańsze i nimi warto się zainteresować.
LG L3 II jest dostępny w mniejszej kwocie, niż u konkurencji. Również fotograficzny smartfon Samsung Galaxy S4 Zoom można kupić taniej.
źródło: własne
Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Polski hit Techlandu, a mianowicie Dying Light objęty został sympatyczną promocją na platformie Steam. W…
Fairphone 6 to smartfon na lata. Długoletnie wsparcie aktualizacyjne producenta wraz z modułową konstrukcją docenią…
Strategia turowa z bardzo znanego uniwersum trafiła na fenomenalną promocję. Teraz każdy z Was doda…
OPPO szykuje swojego średniaka, który stanie naprzeciwko POCO F7. Do debiutu przygotuje się bowiem OPPO…
OnePlus Pad 3 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem ostatnich miesięcy. Świetny ekran, solidna…
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…