, Acer Android HTC LG Nokia Promocje Sony Telefony Windows Phone

Promocja | Wybrane smartfony w RTV Euro AGD w niższej cenie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/wania1 wania

  Ceny raczej przeciętne, ale jeśli ktoś szuka telefonu bez „śmieci” operatorskich (przeważnie tylko takie są na Allegro) to można zaakceptować fakt wydania trochę większej gotówki.

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Jak ktoś się zna to usunie sobie śmieci lub wgra softa Open, ale reszta to będzie żyła ze śmieciami, które zapychają sprzęt.

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    To chore że do poprawnego działania Windowsa na PCtach trzeba instalować sterowniki i inne programy, by system działał płynnie i był jako tako bezpieczniejszy, bo producent wziął pieniądze i leje na system i użytkowników.

  • GSM

   Nie chcę robić reklamy Allegro, ale zdecydowanie można kupić tam telefony bez żadnych „śmieci operatorskich”, jeżeli tylko wybierze się ofertę pewnego sprzedawcy (i czyta się opis aukcji!), z kilkoma lub kilkunastoma tysiącami punktów. I taki telefon będzie i tak wyraźnie tańszy niż ze sklepów stacjonarnych, które po pierwsze mają większe koszty, po drugie doją, doją i jeszcze raz doją, głównie tych, co się nie znają lub nie mają czasu porównać cen.
   Niech każdy kupuje gdzie chce – ja wolę dolać paliwa do swojego samochodu niż do samochodu cwaniaczka (lub całego zarządu cwaniaczków), który wmawia mi przez reklamy, jak to u niego nie jest tanio i w ogóle… eh, szkoda gadać.

 • Mateusz

  Tylko acer jest w promocji, reszta kosztuje duże w porównaniu ceneo.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

  Nikt nam nie zapłacił. Jest to jeden z największych sklepów w Polsce, dlatego też piszemy o akcjach promocyjnych, przez nich prowadzonych.

  • Darks

   Jaaaasne. Media Markt, Saturn, Media Expert, Real, Komputronik itd. są malutkimi sieciami, tylko euroAgd jest duże ? O promocjach w OleOle (to samo co euro AGD, ale taniej, bo nie ma do każdego produktu wliczonych kosztów rat „0%”) też ni widu ni słychu. Czasem pojawia się info co tam akurat X-kom ma w gorącym strzale.

   EuroAgd jest sieciówką stanowczo za drogą. Nawet przy promocjach towary są zawsze droższe niż u konkurencji. gsmmaniak.pl nagle wypiera się istnienia sponsoringu z tego źródła ? Dla większości czytelników było to oczywiste i każdy świadomy user przechodził wobec tego obojętnie. Jednak taka postawa pokazuje jasno, że redakcja ma czytelników za niepełnosprytnych. Zupełnym przypadkiem zniknęły z opisów „promocji” opinie porównujące ceny euroAGD do cen konkurencji, jasno stwierdzające czy zakup się opłaca ? Zupełnym zbiegiem okoliczności jest fakt, że ostatnio wszystkie porównania wychodziły na niekorzyść euro ?

   Gdyby jeszcze notka tyczyła się takiego modelu: http://www….bhtml#opis
   który faktycznie jest najtaniej (bądź równie tanio jak w niewielkich sklepach), to ok. Ale nie, piszecie np. o Lumii 1520, która w super promocji euroAGD jest do wzięcia za 2599 zł. Czyli tyle samo, za ile do tej pory stała w ich macierzystym OleOle, tyle samo ile woła za nią X-kom i o 150 zł więcej niż życzy sobie Neo24. Pomijam mniejsze sieci, gdzie ten telefon bywa taniej (w końcu jako argumentu użyto faktu, że euroAGD jest jedną z największych sieciówek w kraju).

   Oczywiście wszystko w trosce o czytelników – aby przypadkiem nie przegapili „okazji”.

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    Też to zauważyłem, przecież dziś np X-Kom ma Acer Liquid E2 za 649 zł i nikt o tym nie wspomniał, na Komputroniku był też Quantym 4 nie dawno i też nic nie było na ten temat. Na X-Komie też jest promocja na S3 + Karta 32 GB za 999 zł,

    • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

     Oczywiście, że pisaliśmy o Acerze 🙂 – http://www….=gsmmaniak

     • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

      Wiem zauważyłem to z tym modelem należą się przeprosiny 🙂 , ale i tak brakowało promocji komputronika.

   • GSM

    @Darks, dokładnie, nie mam pytań. Ale z pewnością p. redaktor będzie miał odpowiedź i udowodni Ci, że się mylisz 😉

  • GSM

   Ależ tak, oczywiście. Napisaliście o tym sklepie tylko dlatego, że jest „jednym z największych w Polsce”.
   Szanowny redaktorze, oczywiście nikt nie zabroni Ci wypisywania podobnych rzeczy i traktowania Czytelników jako – jak to dobrze ujął Darks – „niepełnosprytnych”, ale na Twoim miejscu byłbym z tym ostrożny, ponieważ jak większa liczba Czytelników się w tym pokapuje, to liczba kliknięć może spaść i to drastycznie.
   A wiesz, dla kogo ważne są te kliknięcia, prawda? 🙂

 • GSM

  Cóż, podane wyżej ceny to dobry żart, ale rozumiem – Pan płaci, Pan wymaga.


reklama