, Gry i aplikacje Newsy Windows Phone

Windows Phone 9 – koncept interfejsu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tirinti

  Ma spore szanse na mistrzostwo świata w braku czytelności.

 • MacAbra91

  Wygląda bardzo brzydko. Pozdrawiam.

 • m

  Co za szajs, przecież to co pokazał Microsoft jest o wiele ładniejsze: allaboutwindowsphone.com/image…dstart.jpg

  • Darks

   Popieram. Jest progres, ale klimat WP8 zachowany. Zresztą nie ma co się aż tak przejmować stroną graficzną GUI w WP8, bo ona akurat działa ok. Skupić powinni się na dodaniu wszystkich tych funkcji, które uśmiercili zidiociali marketingowcy. Czekam z niecierpliwością na WP8.1.

   Co do samego GUI – kafelki ok, centrum powiadomień ok, blokada ekranu do poprawki – przydałyby się opcje przechodzenia z niego od razu do określonych aplikacji (kontakty, wiadomości itd.). Menu wszystkich aplikacji również do poprawki – lista przy wielu aplikacjach staje się upierdliwa w przewijaniu. Albo dodać tam jakieś grupowanie i zagnieżdżenia albo opcję dzielenia jej na 2-3 kolumny. Jakby dodać jeszcze skalowanie i np. siatkę kafelków reprezentujących aplikacje w menu po „uszczypnięciu”, to mamy prawie idealne zachowanie menu. Prawie, bo można wdrożyć obsługę gestów i np. wykreślenie litery N powodowałoby przewinięcie listy do pozycji zaczynających się właśnie od tej litery.

   Dziwi mnie fakt, że jeszcze takich usprawnień nie dodano. Z perspektywy programistycznej nie jest to żaden problem. Pomysły z kolei są na tyle oczywiste, że prawdopodobnie każdy z programistów pracujących przy WP8 mógłby sypnąć 2-3 razy dłuższą listą. Typuję więc, że stoi za tym jakiś korposzczur od marketingu, który wszystko podporządkowuje swojej nieomylnej wizji. W efekcie system, któremu tak niewiele brakuje owe braki naprawia ze straszliwym opóźnieniem.

 • Zaquencony

  Ładny, ale to tylko koncept.

 • mzoilla007

  Dokładnie. Tylko bez FB

 • rozz

  Ale nadzgane mała czytelność tego wszystkiego…

 • Finito

  Naprawdę ktoś się musiał bardzo wysilić nad tym.


reklama