, LG Nokia Samsung Sony Ericsson

Jaki telefon na pierwszą komunię 2010?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kamila

  @niedowiary niegdyś posiadanie telefonu komórkowego przez dziecko w takim wieku było nie do pomyślenia. Niestety ciężko uniknąć tego zakupu, chociażby ze względu na presję ze strony rówieśników, czy też coraz mniej czasu dla dziecko. Komórkę można też potraktować jako możliwość komunikowania się z naszymi pociechami. Po za tym czytałam gdzieś , że operatorzy komórkowi wprowadzili już usługę umożliwiającą zlokalizowanie swojego dziecka. Na pewno jest to bardziej przydatne w przypadku nastolatków, bo jak wiadomo, jest to szczególny wiek i dzieciaki mają przeróżne pomysły. A skoro jest możliwość choć odrobinkę poczuć się bezpieczniej , to dlaczego nie?

 • http://KAMCIA.PL KMA.PL

  TEN TELEFON BYM SCIAŁA NA 1 KOMUNIĘ ŚWIĘTA OD WUJKA ROBERTA INACZEJ OD MOJEGO CHRZESTNEGO WIECIE UUUUUUUU:]

 • boss134

  A ja T32+
  Dlaczego?
  Nowy wysyłany z Chin kosztuje 390 zł (przesyłka lotnicza 0zł!)
  Wygląda ja iPhone
  Ma gry jak iPhone ( oraz Win mobile 6pro i procek AŻ 550mhz GPS Wi-fi)
  Szybki,tani, na lata

 • Falcon

  Ja na komunie dostałem wieżę ( nie eiffla 🙂 … co do telefonów dajcie mu jakiegoś wypas dotykowego a za rok/2 będzie chciał lepszy 2 razy droższy 🙂 U mnie w klasie 3gim co tu mówić najlepszy telefon jaki ktoś ma to n95 i nokia 5230. Mając powiedzmy nokie 6230 przechodzimy obok dziecka z nokią 5530/5230 czy coś w ten gust. To byłoby dziwne przeżycie.

  Z tych telefonów poleciłbym delphiego. Prosty i fajny.

 • niedowiary

  Komórka na komunie chory pomysł ale ludzie jeszcze wieksze głupoty kupuja np ; laptopy !!!! Porażka a podobno jesteśmy biednym krajem !!!!!!!!


reklama