, Android Newsy Samsung Smartfony

Samsung Galaxy S i9000 w przedsprzedaży na Wyspach


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • PiT

    Zgadzam sie moze to nie jest na temat bo to sa komenty do Samsunga ale Nokia padnie jak bedzie dalej ciagla takie shhiti

  • http://www.komorkoManiaK.pl kuba

    zgadza się, Nokia i SE mają poważne problemy. SE więcej traci niż zarabia. Nokia wprawdzie ma nadal ogromne przychody, ale jest to spowodowane kultem jakim otoczona jest sama marka. Telefony są wyraźnie coraz gorsze – no może poza N900. Ludzie coraz bardziej doceniają inne marki – Samsung, HTC, nie wspominając o iPhon’ie ale to zupełnie inna bajka 😉 a to w przyszłości może się odbić na przychodach firmy.

  • Elmo

    Iphone najbardziej się boi Właśnie Samsunga, htc, wp7. Jak autor wspomniał nokia ma problem z fonami. Myśle że firmy montujące podzespoły raczej są bardziej przychylne współpracować z samsungiem htc niż nokią. wkońcu to ich region. Toshiba k01 jeszcze można upchnąć w tej walce. SE co mnie dziwi bo zawsze szanowałem tą markę ma takie same problemy jak nokia. Czyżby rozłam (kolejna europejska(i japońska) firma schodzi w dół). Ciekawe Jak Galaxy s PRO bedzie się zapowiadał się. Nie oszukujmy się, jest lepszy (luksusowy) od tego modelu. Mimo to szacun dla samsunga za ten model. W ankietach zdecydowanie ludzie wybierają pro niż samą s-ke. Czekam na jakieś wieści o PRO.


reklama