, Android Nokia Pierwsze wrażenia Telefony

Nokia X i XL w naszych rękach – jak działa „Lumia” z Androidem? [pierwsze wrażenia]

Popularne produkty:
 • aro

  Co z DUAL SIM – jest aktywny, czy pasywny? Pytanie zadałem na stronie fanowskiej Nokii, ale doczekać się odpowiedzi jest niemożliwością. Nieładnie.

 • Darks

  Wszystko zależeć będzie, czy da się doinstalować Google Play. Jeśli tak – mamy killer sektora budżetowego. Serio. Apki Nokii (m.in. świetna nawigacja), trochę od M$ i jeszcze klasyczna moc androida w postaci milionów apek ? Ok, smartfony mają słabiutkie aparaty, ale poza tym są całkowicie poprawne. Na 4″ taka rozdziałka wystarczy. 2 rdzenie po 1ghz również dadzą radę z przeglądaniem netu, filmów itd. Wierząc w nokię zakładam, że GUI jest dopracowane, więc nawet z tych 512mb ramu sporo powinno zostać. Jeśli dodatkowo w Europie zobaczymy wersję dual-sim, to chyba sam się skuszę jako zapasowy smartfon.

  Najzabawniejsze byłoby, gdyby okazało się, że ten potworek Nokii działa równie sprawnie co WP8 na Lumii 520. Znaczyłoby to, że jednak można mieć sprawnego androida na budżetowym sprzęcie. Znaczyłoby również, że wystarczyło kilka miesięcy pracy aby uzyskać efekt, na który M$ kazał czekać latami. Co jak co, ale Nokia zawsze potrafiła dopasować system do warstwy sprzętowej. Były pewne wpadki (Symbian Anna chociażby), ale ogólnie oceniam ich pracę na mocną 5tkę.

  • http://gravatar.com/wania1 wania

   Raczej nie będzie dostępnej nawigacji Noki, tylko same mapy, a to nie jest to samo.
   Ps. uuu, jaki brzydki kolor lakieru na paznokciach tej kobiety 🙁

   • http://gravatar.com/testing2 aro

    oczywiscie ze bedzie, nokia drive

    • http://gravatar.com/wania1 wania

     Ale z czego to wnioskujesz? Wszędzie pisze, że ma być dostępne HERE Maps, a nie HERE Drive+

   • Atmo

    Skrobała marchew do obiadu


reklama