, Android Newsy Pozostali Telefony

MWC 2014: YotaPhone 2 zapowiedziany. Wygląda świetnie (wideo)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • dr.beat

  super, czekam na testy…

 • kurcjusz

  Kibicuje temu pomysłowi od pierwszych artykułów, które o nim wspominały i nie było to nawet związane z firmą YotaPhone. Również jestem zadziwiony, że przy tak silnej konkurencji i wyrównanej rywalizacji, najwięksi producenci nie wprowadzili w swoich komórkach tego rozwiązania, aby pokazać się z lepszej strony. Uważam, że komórka w takiej formie czyli wraz z e-inkiem byłaby kompletna. Wyczerpałyby się jej możliwości, ale to nic, bo przecież już powstała nowa forma – zakrzywiony a w przyszłości zapewne rolowane lub składane komórki. W obecnej formie nic więcej nie dało by się już upchnąć, ale morze krytykantów na pewno znajdzie wiele argumentów za tym, iż jest to niemożliwe. Zapewne byliby to Ci sami, którzy pukali się w czoło gdy opowiadałem iż komórki powinny mieć aparat foto, robić za mp3, mieć dostęp wygodny do netu i mieć ekran z którego będzie się czytało jak z monitora. Było to wiele, wiele lat temu. Pukali się i mówili, że nigdy takie coś nie powstanie bo bateria nie pociągnie… Faktycznie wtedy brylowały cegły Nokie oraz gra w węża
  : ))

 • Darks

  Cena trochę duża jak na mało znaną firmę (w skali globalnej, bo u ruskich, to jest to normalny, solidny producent). Koncepcja ekranu e-ink na tyle urządzenia jest według mnie genialna. Aż dziw, że jeszcze Sony/Samsung/LG nie podłapało pomysłu.

 • http://www.studio-arte.pl Han

  Naprawdę fajny pomysł!! Jeśli zrobiliby taki tabletofon około 6 cali mógłbym schować Kindla 🙂 Idea nowatorska, wspaniały element ozdabiający tył obudowy, można tam wstawić dowolny obrazek i będzie to naprawdę dobrze wyglądać, oczywiście pod warunkiem, że sam wyswietlacz e-ink nie będzie za bardzo się różnił od obudowy.

 • Twin

  szkoda tylko, że to wizualizacja


reklama