, Android Gry i aplikacje Newsy Sony Telefony

Google Android 4.4 Kitkat dla Sony Xperia Z coraz bliżej. Android 4.3 dla Xperia M

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • mavi

  Ja już mam aktualizacje zainstalowaną na telefonie. I żałuje strasznie bo telefon rozładowuje się w ciągu niecałej doby. Odpięty o 22 nie dotrwa do 17 kolejnego dnia… Wczesniej działał dwa dni jak mało korzystałem z netu czy rozmów… Ciągle jest ciepławy a w opcji pokazującej zuzycie energii pokazuje że funkcje google zuzywają jej 85% non stop. Wyłączałem wiele rzeczy ale nic nie pomogło. Najchętniej wrociłbym do wersji 4.3 bo prócz dwóch mało przydatnych programów nie widzę żadnej pozytywnej różnicy w pracy telefonu. W wersji 4.3 telefon był doskonały a teraz mam tylko kłopot…

 • krzyzan

  aktualizacja do 4.4.2 już na fonie. niebrandoway C6603 🙂

 • Robert

  Dziś mamy 17.05, tak sobie czytam te wypociny i jedyne co można by nazwać prawdziwym w tym artykule jest słowo :”(prawdopodobnie)” cała reszta to bicie piany…

 • Ambasador

  Też czekam na aktualizacje 4.4 do Z1 ale to tylko formalność

 • cross rider

  Szkoda,że nic nie mówi się o Xperia Z1!!! :'( 🙁

 • Michu

  A propos Jelly Beana 4.3, to muszę przyznać, że Sony się postarało. Moja Xperia działa tak, jakby dostała nowe życie ^^. Wszystko śmiga mega płynnie, multimedia dostały kilka ciekawych funkcji. Wersja 4.3 jest naprawdę porządnie dopracowanym Androidem.

 • Michu

  Sony ostatnio szaleje z aktualizacjami: wczoraj moja Xperia V dostała Androida 4.3, a dzisiaj dostałem aktualizację aplikacji Album. O aktualizacji tej aplikacji piszę dlatego, że została ona zoptymalizowana pod Androida 4.4, a więc można przypuszczać, że Xperia V otrzyma także Kit Kata:-). Na razie na oficjalnej stronie Sony „trwa badanie”.

 • marco79

  Bardzo fajna perspektywa że pojawi się Android 4.4 na Xperie Z. Szkoda że w sieci Orange nie ma jeszcze aktualizacji do wersji 4.3. Może się pojawi za jakieś 10 lat 4.4 w orange.

 • Darks

  Wnerwiające jest to, że producenci słuchawek z androidem zaczęli traktować wersję 4.4 jako towar luksusowy, godny tylko najdroższych modeli (obecnych i tych np. sprzed roku). Na inne modele wypuszczają aktualizacje, ale np. z 4.1 do 4.3. Nie ma tutaj żadnego racjonalnego uzasadnienia, ponieważ bez różnicy jest, czy pracuje się nad osadzeniem wersji 4.3 czy 4.4. Przyspieszenie w wersji KitKat chyba wystraszyło marketingowców – instalowanie go na średnich słuchawkach mogłoby spowodować, że użytkownicy nie mieliby aż tylu podstaw, aby dokładać do modeli flagowych. Weźmy takiego Ace 3 LTE – 2×1,2ghz (krait), adreno 305, NFC, Lte, poprawny aparat i Android KitKat. Cena za nówkę na wolnym rynku spadła już do 600 zł. Wystarczy zobaczyć jak leci sprzedaż Lumii 520, która użytkowo prawie nie różni się od modelu 720 (bebechy praktycznie te same, wersja systemu najnowsza). Z androidami byłoby podobnie.

 • damian.z

  A co z xperia L, jedna aktualizacja i juz o telefonie zapomnieli.

  • Michu

   Przecież w styczniu wyszła aktualizacja do Jelly Bean 4.2, wiec o co Ci chodzi?! Aktualizacji nie wypuszcza się co miesiąc ani nawet co kwartał.


reklama