, Android Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy Core Prima, Ultra, Max oraz Galaxy Ace Style to nadchodzące nowości

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Darks

  Ciekawe, że nikt tam nie zastanowił się ani przez moment, że tego typu szrot rujnuje markę, jaką mozolnie tworzyli za pomocą S1, S2, Note, Note 2 itd. Rozumiem w początkowej fazie wypuścić modele na każdą kieszeń, ale wraz z czasem lepiej byłoby trzymać się rozwiązań kultowych. Toć sympatyczniej sprzedawać Galaxy S1 (ewentualnie dodając mu diodę) zamiast wszelkich gówien typu Trend, Young itd. S2 spokojnie może zastępować S3 mini, czy Ace 3. Mając tylko kilkanaście modeli, od lat w produkcji, spokojnie opanowaliby najnowsze wersje androida dla wszystkich urządzeń. W efekcie byliby jedyną firmą, która z robocikiem zrobiłaby to co udało się jak na razie tylko Apple. Ludzie wiedząc, że będzie wsparcie jeszcze długo, kupując produkt sprawdzony, przetestowany przez setki tysięcy użytkowników zgodziliby się zapłacić nieco więcej niż za „nowości” LG czy Sony. Koszta produkcji też mieliby mniejsze – utrzymanie mniejszej ilości wersji przy większej skali produkcji zawsze się opłaca.

  Ciekaw co rządzi tym rynkiem, że żadna z firm nie zdecydowała się na taką drogę. Mi to wygląda tak, jakby działały wspólne ustalenia w stylu – nie tworzymy smartfonów idealnych / nie robimy pełnego wsparcia dla wszystkich modeli. Może i brzmi to absurdalnie, ale nie widzę żadnego wytłumaczenia dla obecnej sytuacji.

  • geryy

   Też dziwi mnie takie zachowanie, sam mam samsunga ale coraz bardziej skłaniam się przy następnym zakupie do wybrania oferty konkurencji. zgadzam się w 100% z ta opinią, tutaj nic nie jest przypadkowe – to przemyślana linia działania.

 • krzak

  Tak ! chcemy więcej odgrzewanych kotletów od samsunga ! -,- Będziemy mieli większy wybór jaki plastik sobie kupić ! ;D

 • LB197

  A najgorsze jest to, że ktoś to kupi, i będzie happy, że ma „najnowocześniejszy” tel ze wszystkich…

 • piotr

  Ciekawe czy sony wytoczy proces za ultra

  • piotr

   Albo pewno samsung że oni pierwsi użyli a sony skopiowało 😀

 • kuba

  Szajsung Spamsung szaleje 😀

 • http://gravatar.com/kukinda kukinda

  Im bardziej denny tel. tym dłuższe te nazwy 🙂

 • Vister

  Tego i tak nikt nie kupuje wgl nie wiem po co newsy o czyms takim ; x samsung poprostu wietrzy magazyny

 • rozz

  Ogólnie szit sung, szanuje ich za parę udanych modeli ale tak odgrzewany kotlet jaki serwują to już dawno nie jadalny produkt, niedługo nazw im braknie.


reklama