, Android Krüger&Matz Telefony Testy

Test telefonu Kruger&Matz Drive KM0407

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bartek1987

  Witam, zakupiłem telefon w lutym 2014r. bezposrednio od producenta. Firma która produkuje te badziewne telefony znajduje sie 20km od mojej miejscowosci. Po 2 tyg. wysiadł mi przycisk odblokowywania zawiozłem telefon na gwarancje z wielką łaską zrobiono mi go po 3 tygodniach grzecznościowo, po miesiacu odlutował się przycisk podgłaśniania- wkurzysłem sie i zawiozłem im telefon do firmy i poprosiłem aby zrobili go od razu ponieważ cały czas z niego korzystami nie mam czasu jeździc w tą i z powrotem, zrobiono mi telefon i zabrano mi gwarancje nie ifnormując mnie o tym,od monentu zakupu do tej pory robiłem przyciski 5 razy nie mówiąc ze zmieniłem 2 razy wyswietlacz KTÓRY KOSZTUJE 300ZŁ a telefon 399zł. po roku wymieniłem przycisk odblokowywania ponieważ przycisk zużył sie… Żonie kupiłem LIVE-a wymieniałem w nim 3 razy baterie ponieważ średnio po 3 miesiącach bateria trzymała 4-6 godzin. Nie wiem jak innym sie korzysta z tego badziewia ale jak masz 400zł na telefon to zbierz sobie drugie 400 i kup coś normalnego bo ten telefon to jedna wielka pomyłka.

 • Bartek

  Ten telefon nie posiada usb otg a jeśli zrobie roota i wgram aplikacje np usb otg helper to jest szansa ze będzie posiadał ta funkcje? Telefon oczywiście mam i polecam, nie tnie się, świetna bateria i grubość też mi odpowiada (czuje ze mam go w ręce ^^)

 • Misiek

  Bardzo zniekształca głos przez zestaw głośnomówiący połączonego przez bloetooth.Czy może ktoś wie w czym może być problem?

 • Tomek

  Jak bedziesz w aplikacji „Kontakty”, klikasz w klawisz funkcyjny i wybierasz „Kontakty do wyswietlenia” i „Importuj z kart sim”. Polecenia moga brzmiec troche inaczej.

 • kadya

  Czy ktoś może pomóc w kwestii przeniesienia kontaktów na ten model bo to jest jakaś masakra. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, obie karty sim włożone a kontaktów nie czyta – może po prostu jestem klasyczna blondynka do tego ale ni jak nie mogę tego rozgryźć … czekam na odzew jakiegoś dobrego i mądrego człowieka 🙂

 • Nelutu Bene

  Cînd o sã fabricați husã de silicon si folie de protecție ecran pentru telefonul mobil kruger&matz modelul drive??????? Pentru cã îl am de vreo 3 luni și nu gãsesc aceste produse nicãeri pe internet!


reklama