, Gry i aplikacje Microsoft Newsy Windows Phone

Windows Phone 8.1. Screeny centrum powiadomień oraz większy rozmiar kafelka

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Finito

  Jeszcze jakies 15 czy 20 lat i dogonia funkcjonalnością Androida 1.5. Warunek jak ktoś będzie jeszcze tym zainteresowany.

  • dsf

   Udział Windows Phone w rynku smartphonów spadł w ostatnim kwartale z 3.6% do 3.2%, więc coraz mniej ludzi się interesuje „tym”.

  • Linek

   Jeszcze 20 lat i android z 5315313513 rdzeniami po 654,1351 GHz 3585TB RAMu nie będzie mulić.
   Każdy może sobie durne info napisać dla zabawy. Przestań być ignorantem i dostrzeż to, że jednym andziu wystarczy, bo chcą 641863151 funkcji, z których użyją max. 3, ale mają je! Inni wybiorą iOS dla ekosystemu Apple’a. Kolejni sięgną po WP8, bo jest szybki bez super bebechów, prosty i po prostu działa. Jeszcze inni wezmą Salfisha/Tizena(jak kiedykolwiek wyjdzie)/Firefox OS, bo lubią nowości. Następni wybiorą BB OS10, bo chcą gestów i lubią BB Hub. To, że są inni nie znaczy, że masz obrażać ich wybór i wolę, bo każdy ma to na własność. Komuna już niestety dla ciebie minęła i nie decydujesz o tym, czy coś jest fajne, czy nie dla kogoś. Tobie się tak wydaje, inni tarzają się po podłodze czytając twoje, slipdoga, mozilli007, czy asdf. Proszę cię tylko o jedno:
   Pomyśl, potem czyń.

   • Linek

    Jest kilka błędów.
    1) …GHz i 3585TB…
    2) …,czy asdf posty.

 • asdert

  Czyli piąta aktualizacja dla WP8 w drodze. Po tej może zrobię reset systemu bo chyba wprowadzi wiele zmian, chociaż w sumie pewnie nie będzie to konieczne bo dalej nic nie zamula.

 • krzysiwonka

  Też mi się wydaje że ten duży kafelek to ściema…..

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @krzysiwonka,
   Uważam że duży kafelek od lewej do prawej na cały ekran szerokości w WP8 by się przydał a nie jak teraz tylko 3/4 szerokości i trzeba sztukować tym średnim aby wypełnić przestrzeń pustego miejsca

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Co będzie tak będzie , czekam na aktualizację do WP8.1 dla Lumia 1520 🙂

 • answer

  przecież z tym dużym kafelkiem to fake, to zrzut z WP.7.5 strzałka do aplikacji jest na górze …

 • gsm

  Kazdy tak jedzie po tym androidzie a teraz ios7 ma centrum powiadomień wp8.1 ma centrum powiadomień i moj leciwy sgs1 tez ma:-) i kto tu teraz kogos kopiuje ja mysle ze powinien byc jakis proces ze to czy inne jest podobne hipokryci z apple i Microsoftu

  • SirAdi

   Faktem jest, że patent na centrum powiadomień ma Google, ale według mnie MIcrosoft z Google jest w stanie się dogadać. Przecież to nie Apple…
   http://www….38;f=false

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @gsm
   Google nie ma patentu na to centrum wyciągane z góry w Android .

   Uważam że MS może wykorzystać lewy bok aby tam wyciągać belkę powiadomień .

   Po drugie to centrum w WP8 ma być na zasadzie tego co jest w ekranie blokady , czyli sam decydujesz co ma być dodane i aktywne .
   To zupełnie inaczej niż w Android i iOS więc nikt nikogo nie kopiuje jak piszesz .
   Jak na obecną chwilkę to inni z Android kopiują pomysł MS i wprowadzają różne rozwiązania kafelkowe UI Modern

   • asdf

    Biedny Nazir zaraz wymyśli, że to Microsoft pierwszy wymyślił mobilny system operacyjny. Ale Ty jesteś naiwny człowieku. W Androidzie użytkownik nie decyduje o niczym, tylko w Windows Phonie można decydować co ma być „dodane i aktywne”?!! Hahahahaha. Żal mi cię człowieku. Udział Windows Phone w rynku smartphonów spadł w ostatnim kwartale z 3.6% do 3.2%. Ludzie przestali się nabierać.


reklama