, Apple iOS Newsy Smartfony Telefony

Jaki będzie iPhone 6? Podobno nie jeden i całkiem interesujący


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Taurusileo

  Mój iPhone też ma baterię 1800mAh…

 • xD

  Akumulator 1800 mAh + Full HD i wszystko jasne xD

  • Adam

   W praktyce pewnie będzie działać tyle co inne phablety z bateriami 3600 mAh.

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Zapamiętaj te słowo: optymalizacji.

 • Dominik

  Z takim wnętrzem to cena będzie wynosiłą chyba 5 tys na polskim rynku 🙂

 • Azawakh

  Mi też w iPhonach nie przeszkadza iOS bo to fajny całkiem system ale przeszkadza mi brak łatwo wymiennej baterii, brak normalnego bluetootha pozwalającego na przesył plików jak w każdym normalnym telefonie oraz brak natywnego wspierania Flasha na stronach www. Tym samym stwierdzić mogę, że nowe iPhony poza większymi przekątnymi wyświetlaczy nadal pozostaną tymi samymi iPhonami tyle, że większymi i najpewniej za jeszcze większe pieniądze.

  • asdert

   No właśnie ciekawe jak to będzie z cenami jeśli to co tu napisane to prawda. Wydaje się że takie wyświetlacze będą droższe od obecnych. Jeśli tak to czy podniosą i tak wysoką cenę swoich telefonów czy może rynek zmusi ich do obniżenia nienaturalnie wysokiej marży i utrzymania ceny na obecnym poziomie?

   • Adam

    Nowe iPhony zawsze kosztują tyle co poprzednie.

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   No widzisz tutaj jak napiszesz na ten system że BT nie działa i nie idzie przesyłać plików, to żaden idiota nie napisze, że jest chmura itd. To czemu jak się takie błędy wytyka w WP to od razu znajdą się naiwniacy, którzy kupili i nie umieją nikomu tego wcisnąć, by kupić coś z normalnym systemem i jest bronienie: bo chmura jest. Tylko wyślij przez chmurę 10 minut filmu w HD i zobaczymy czy zachce się naprawdę normalnego systemu.

   • Adam

    Wyślij ten film przez BT, to zobaczysz ile będziesz czekał.

    • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

     Ja wysyłam po przez moduł WiFi, czyli leci aż miło. Niestety iPhone jak i zabawki z WP nie udostępniają tego.

     • Adam

      Przecież iPhone ma AirDrop.

     • uriuri

      O ile dobrze pamiętam, to WP i tak ma ograniczenie w SkyDrive – nie prześlesz filmu większego niż 100MB, ale może obecne aktualizacje coś zmieniły (mogę się mylić).
      Ja osobiście nie używam chmury, chyba, że do zapisywania małych plików z dokumentami.
      Ten cały SkyDrive działa pod WP na szczęście szybciej niż na Androidzie ,ale i tak za wolno, aby chociażby płynnie przeglądać zdjęcia (przewijać jedno, po drugim, bez czekania aż się doładują).
      Poza tym, gdy chcę wysłać np. 10GB do telefonu przez SkyDrive, to muszę wysłać 10GB z kompa do chmury i odebrać te10GB – czyli razem przetransferować 20GB co zajmuje u mnie prawie całą dobę.
      W Androidzie podłączam telefon jako pamięć i w 20 minut mam skopiowane na kartę te 10GB i mogę zapisać je gdzie mi się podoba.
      Ktoś powie – ok, przecież możesz zapisać do pamięci jakiejś Lumii bezpośrednio przez USB. Tylko, że większość aplikacji tego nie zobaczy, bo taki MoliPlayer, czy Yxplayer lub temu podobne do filmów, czy słuchania MP3 nie widzą plików bezpośrednio z pamięci, tylko pliki zapisane w ich izolowanej pamięci (Isolated Storage)

   • qwerty

    tylko że przy iOS nikt nie wypisuje bzdur i kłamstw w przeciwieństwie do WP8…

    • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

     No to porównaj: iPhone aktualizacje dostaje fizycznie, WP aktualizacje ma na papierze. iP ma personalizację, WP jej nie ma. iP ma multum aplikacji, WP tyle co kot napłakał. iP to metal i szkło, czyli porządnie wykonany sprzęt, WP to Lumie czyli odpustowe plastikowe zabawki. To jak ja piszę kłamstwa, to poproszę Lumie 800 lub 900 z obiecanymi aktualizacjami i z WP8 ? To jak tak piszesz prawdę, to pokaż mi taki sprzęt, bo wsparcie ma dalej, ale jest praktyczne czy na papierze ? To zacznij to zauważać i skończ wierzyć korporacją pokroju MS, bo właśnie takie firmy kochają naiwnych wierzących we wszystko co napiszą.

     • Adam

      Lumia 800 i 900 nigdy nie miały dostać aktualizacji do WP8.

      Na ich premierze była mowa że dostaną jedną aktualizację, czyli do 7.8.


reklama