, Android Newsy Pentagram Promocje Smartfony Telefony

Promocja | Pentagram Combo w niezłej cenie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Radek

  Telefon naprawdę fajny w tym przedziale cenowym. Właśnie z niego pisze i mogę go szczerze polecić dla osób szukających taniego smartfona. Jedynym mankamentem jest słaby aparat. Urządzenie się nie zacina, nie ma żadnych lagów. Jeśli o mnie chodzi to kupiłem go ze względu na dużą baterie i dla endomondo. Z baterią slim telefon jest naprawdę cieniutki a z FAT nie jest wcale jak cegła 😉

 • adamo1139

  Co do prestigio i myPhone zgodzę się z tobą (posiadam tablet prestigio i jest świetnie wykonany), co do modecoma to bowiem ponieważ używałem wyłącznie zasilacz do komputera tej firmy, jednak kruger matz nawet nie projektuje własnych smartfonów tylko podpisuje się pod chińskimi oraz rosyjskimi produktami (nie chodzi o miejsce produkcji tylko o firmy które sprzedają takie same smartfony jak km)

  • Darks

   myPhone czy Prestigio też nie projektują. Nawet gdy tak się wydawało, jak np. w przypadku modelu Next. Zawsze okazuje się, że to jakaś niszowa azjatycka firma sklepała. Oceniając te firmy należy przyjąć za pewnik, że dostajemy produkt typowo chiński, a nie żaden rodzimy projekt. Różnice są jednak w poziomie selekcji dany egzemplarzy, podejściu do serwisu (tutaj myPhone ze zmieniającymi się w czasie trwania gwarancji jej warunkami ma u mnie olbrzymiego minusa, zaś Prestigio z pięknie przygotowaną procedurą gwarancyjną muszę pochwalić), dostępności czy czasie utrzymywania danej serii na rynku. Są firmy, które wypuszczają na rynek wszystko, co z azji przyjedzie, a potem niech się klient albo sklep martwią. Zdarza się również, że warunki gwarancji są ok, ale handlują takim szrotem, że ponad połowa trafia do zwrotu. Jeśli producent sprzedał im kontener na tyle tanio, że i tak są na sporym plusie, to olewka.

 • Darks

  Akurat produktów Pentagrama, podobnie jak Manty bym już nie kupił. Miałem różne pierdółki, ale nawet przy karcie wifi na PCMIA potrafili odwalić numer z brakiem działających sterowników. Takowe pojawiły się 3-4 miesiące po wejściu produktu na rynek. Zdecydowanie solidniejszą firmą jest Prestigio, Modecom, K&M czy myPhone.

 • zazir

  Ciekawa propozycja dla mniej oczekujących, moja matka by się tutaj dobrze uplasowała jednak android bedzie dla niej za trudny eh… Ciekawe z kolei jak bedzie pracować w porównaniu do nuxusa 4 😛


reklama