, Android MediaTek Newsy Telefony Zopo

Zobacz, jak ZOPO ZP998 radzi sobie w bechmarkach (wideo)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Heyy

  Gdyby ekran był 720p, byłaby to dość ciekawa propozycja, nie jestem do końca pewien jak sobie poradzi ten układ wraz z chińską optymalizacją z tym ekranem, myślę, że będzie trochę muliło ;/ Ale dla większości, czyli typowych „Kowalskich” taka specyfikacja będzie bardziej „pociągająca”.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Rozdzielczość Full HD nie jest żadnym problemem. Soft się nie przycina i wszystko działa płynnie.

   • Heyy

    Jest już u Was na testach? Miło czasem przeczytać recenzje właśnie takich „chińczyków”. Miałem i nadal mam obawy przed tą rozdzielczością(zawsze muszę sam wszystko przetestować :D), gdyż nawet dość mocny mediatek, z bodajże SGXem 544, w Insigni 5X, w połączeniu z ekranem FullHD jest dość mułowaty. Mimo wszystko FHD nie jest to nie wiadomo co, a ja osobiści preferuje większą stabilność(wiem, stabilność i android, śmiesznie to brzmi, chyba, że mowa o Nexusach :P) i szybkość, aniżeli lepszy ekran.

    • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

     Na chwilę obecną jeszcze nie. Miałem okazję pobawić się trochę dłużej tym modelem, dlatego też postanowiłem podzielić się swoim spostrzeżeniem, dotyczącym rozdzielczości.

     P.S. Ten układ posiada 4-rdzeniowe Mali-450 o taktowaniu 700 MHz, więc nie ma problemów z grafiką. 🙂

  • twin

   nie wiesz a snujesz domysły, najpierw obejrzyj chociaż jeden filmik na youtube i się przekonasz, że system działa płynnie bez żadnych zacięć czy spowolnień


reklama