, Android Newsy Samsung Telefony

Olimpijska edycja Samsunga Galaxy Note 3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • VanillaNinja

  Dzięki za odpowiedzi Panowie. Rzeczywiście, wyłączenie WIFI pomogło na pasy przy nagrywaniu. Ciekawe że na Note 2 nie było takich problemów. A czy brak radia FM wynika z tego że zakłócało by się z LTE? Bo jakoś nie mogę przeboleć braku radyjka jako że streamowanie z Tuby uszczupla niemiłosiernie mój pakiet NyggaBajtów.

 • kamillooo

  Także mam ten czarny ekran w chrome. A aktualizacji do KitKat jeszcze się nie doczekałem. Odkształceń także nie mam.

 • http://www.gsmmaniak.pl Krzysztof Nawrot

  1. U mnie „problem” nie występuje.
  2. Na 10 prób czarny ekran pojawił się tylko raz. Zazwyczaj podczas przełączenia raz mrygnie i tyle.
  3. Tak, problem z pasami w ciemnej scenerii to odwieczny problem Galaxy Note 3, był na 4.3 i jest na 4.4. Podobno to wina aktywnej transmisji danych. Wyłącz WiFi i dane pakietowe i wtedy sprawdź czy pasy wystepują.
  4. KitKat daje niezłego kopa, co widać głównie podczas odblokowania ekranu i przełączaniu się między aplikacjami. Jest więcej RAM’u (2,71 GB) i lekkie zmiany wizualne w interfejsie.
  5. Nic z tych rzeczy, żadnych odkształceń, choć nieco irytuje mnie szczelina między ramką a szkłem, gdzie dostaje się kurz.

 • VanillaNinja

  To się nie wyśilili zbytnio z tym bonusem. Wstydził bym się nosić w tym czymś mojego note’a.
  Mam kilka pytań do właścicieli Note3:
  1. Też macie minimum sekunde opóźnienia przy przełączaniu utworu na oryginalnych słuchawkach?
  2. Macie czarny ekran po powrocie do Chroma z innej apki? (widok wraca po zarejestrowaniu dotyku)
  3. Czy przy nagrywaniu lub robieniu zdjęcia „przelatuje” Wam czasem taki pasek jak „szum” na kasecie VHS? (kilka razy mi sie zdarzyło)
  4. Jakie zmiany w 4.4 testowym, względem 4.3 (szybkośc działania, czy dalej czarny ekran w chrome, czy można nagrać wiecej niż 5 minut w 4K)
  5. Komuś sie zdarzyło delikatne odkształcenie GorillaGlass? (mam lekkie, widoczne tylko pod dużym kątem odkształcenie, jak by coś sie dostało pod GG przy montażu)

  Nie ma telefonu doskonałego, ale Note3 jest najbliżej ideału. Jeżeli koś sie zastanawia między Nexusem5 i Notem3, to szczerze radze kupić Note’a. Nie jestem fanem Samsunga, ale HighEndy robią naprawde dobre. Telefon wcale nie jest duży, za to ma duże możliwości. Rysik i jego możliwości rekompensują wszystkie niedociągnięcia.

  • digel

   Dotyczy punktu 3. Widziałem filmik w internecie pokazujący, że paski takie występują tylko przy włączonym wifi w każdym note3.


reklama