Zaprezentowany w połowie grudnia ubiegłego roku Huawei Honor 3C cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rodzimym rynku producenta, czego dowodem było zadeklarowanie zakupu przez 1.5 miliona klientów w ciągu zaledwie 36 godzin. Jeżeli model z 1 GB pamięci RAM był dla Was mało atrakcyjny, to powinniście wiedzieć, że dwudziestego czwartego stycznia 2014 roku w sprzedaży zadebiutuje model wyposażony w 2-gigabajtową pamięć operacyjną RAM.
Niska cena na rodzimym rynku producenta ustalona na 999 juanów (~500 złotych) za Huawei Honor 3C z 2 GB pamięci RAM, powinna przełożyć się na kolejny rekord zainteresowania ze strony potencjalnych nabywców. Oczywiście należy pamiętać, że chcąc sprowadzić ten model do Polski cena odpowiednio wzrośnie o podatek, a do tego doliczyć należy jeszcze marżę zagranicznych sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą międzynarodową.
Huawei Honor 3C to niezła alternatywa dla Xiaomi Red Rice, gdyż sprzęt został wyposażony między innymi w 5-calowy wyświetlacz LTPS o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT6582 o częstotliwości taktowania 1.3 GHz, 8-megapikselowy przetwornik z przysłoną F/2.0, czy też akumulator o pojemności 2300 mAh.
źródło: gizchina
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Tanie Samsungi są zazwyczaj nieopłacalne, gdyż oferują znacznie mniej niż chińska konkurencja. Jednym z wyjątków…
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…