, Newsy T-Mobile

T-Mobile wziął 200 mln euro kredytu na rozbudowę sieci

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • qwerty

  Marcin – doradca biznesowy zaoferował to samo co Play tylko, że z większą prędkościom transmisji danych, oraz nielimitowanymi polaczeniami wychodzącymi z pl do ue, ale 2x większe pieniądze niż P4… Wybór był oczywisty.

 • Kacper Mazur

  A nikt wam nie karze lecieć do T-Mobile, olejcie tak jak olewacie teraz, to cen nie podniesie.

  • http://gravatar.com/przemek289 przemek289

   Oczywiście, że nikt nie karze. Mowa o obecnych klientach. Ci, którzy co nieco orientują się w temacie a zależy im na niskich rachunkach przenoszą numery do innych sieci np Nju lub Virgin, sporo ludzi skorzystało z kuponów -30% do Orange. W taryfach z telefonem ceny ich są masakryczne, bez telefonu też nie lepiej bo od wczoraj poza tym, że minuty nie sa wymienialne na smsy to jeszcze dorzucili to, że minuty na stacjonarne również nie sa wliczone w pakiety. W wyższych abonamentach jest lepiej, ale nie każdy chce płacić 80+ zł co miesiąc. Dlatego ja również będę rozważał migrację i kupno telefonu na własną rękę.

   • Kacper Mazur

    Nie będę wyzywał, bo to nie moja sprawa, ale po co wy w ogóle bierzecie abonamenty i przepłacacie?

    Po drugie, z tego co się słyszy i czyta to T-Mobile jest najgorszą i najdroższą siecią w Polsce, ciągle mnie dziwi, że ktoś do nich przechodzi, a rzadko kto odchodzi.
    Weszli do polski tylko po to, żeby robić ludzi w bambuko, a polaczki i tak się dają.

    • Jakub

     zgadzam się z tobą w 100% i mnie też to dziwi :/ Jedynce co mają do dobre wystawy telefonów, klient może sobie zobaczyć najnowszy sprzęt. Nawet jakoś niedawno byłem świadkiem jak koleś przechodził do T z Orange. I byłem zaskoczony (oczywiście negatywnie). W Orange są tańsze fony i lepszy zasięg, więc nie wiem co jest grane, ludzie chyba są ślepi

     • dragK

      Niestety muszę się z Tobą nie zgodzić. T-mobile ma największy zasięg z całej wielkiej czwórki. Przyznaję to z bólem ale to fakt. Jakby oferowali więcej za mniej, to bym u nich został, a tak, przeniosłem się.

    • piotr

     No właśnie z tego co się słyszy a nie z własnych doświadczeń miałem we wszystkich sieciach w Polsce telefon i najlepiej sprawdza się tmobile najgorsza siecią w Polsce to jest ale play nie wiem jak można dać się ta zrobić w balona i wziąć u nich nr net jest wolniejszy niż 5 lat temu w większych sieciach a o jakości połączeń nie wspomnę bo to śmieszne ze może być tak źle w 2014 roku. Tmobile może jest droższa ale jakość i szybkość jest najlepsza wole trochę więcej zapłacić ale nie mówić ciągle halo albo nie móc skorzystać normalnie z internetu

     • qwerty

      wolę mieć wszystko taniej. Z jakością połączeń i ich zasięgiem nigdy nie miałem problemów. A co do prędkości internetu – tak to prawda – Play oferuje najniższe prędkości, lecz największe pakiety GB. Mi osobiście 6 Mb/s w zupełności wystarcza a mam 60GB limitu. Dodam, że mieszkam na totalnym zadupiu w lesie 30km od Poznania – brak stałego łącza, orange i plus – zero zasięgu, tmobile niby ma 2 kreski ale net się ciągle zrywa i o dziwo tylko play ma 93% zasięgu, stabilne połączenie neta i prędkość faktyczną downloadu 6 Mb/s.

    • qwerty

     Dla mnie sprawa jest prosta.
     Mam abo za 79,99 zł a w nim:
     – no limit rozmowy do wszystkich na komórki i stacjonarne,
     – smsy i mmsy do wszystkich,
     – 5GB neta
     – no limit odbieranie połączeń w UE,
     – 100 minut na połączenia wychodzące do UE
     – obniżone stawki za połączenia w UE po wykorzystaniu pakietu
     – umowę 15 miesięcy

     Pokażcie mi lepszą ofertę za te 80 zł 😀 Dodam, że duże znaczenie mają dla mnie połączenia w roamingu (sporo jeżdżę do Niemiec)

     • marcin

      Ciekawe w jakiej sieci może pokażesz tą ofertę

     • qwerty

      @marcin
      Play – FORMUŁA VIP UNLIMITED dla Firm

     • qwerty

      podobny abo w T-Mobile kosztuje 189 zł, a w Orange i Plusie 130 zł.

     • marcin

      w takim razie qwerty nie wiesz co to doradzca biznesowy w T-Mobile

 • http://gravatar.com/przemek289 przemek289

  Już widać kto za to zapłaci po zmianach w kosztach usług w abonamentach.

 • Niemampojeciaoczympisze

  Dla klientów to taka informacja, że ktoś te 200 mln musi im zwrócić 😀 Kto? Klienci…

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Michał Rogowicz

   no na pewno, ale nie przewiduje większych kosztów

   • qwerty

    i tak T-Mobile jest najdroższą siecią z całej 4 głównych operatorów. Na dodatek w tych najwyższych cenach oferują najmniej. Jedynie ceny smartfonów dla biznesu mają dobre.

    • piotr

     Nie wiesz co piszesz porównaj oferty dopiero pisz a nie. Jak nie chce ktoś być wprowadzony w błąd przez tego użytkownika polecam na własną rękę porównać oferty sieci

     • Lbn

      no to chyba Ty nie wiesz 🙂 mogą jedynie konkurować z orange 😀 plus i play pod względem oferty są nie osiągalne dla nich..

     • piotr

      Z tym plusem to pojechałeś po bandzie sprawdź ceny chociażby SP w T-Mobile i Plusie i zobaczymy większośc telefonów w plusie jest o wiele droższych w T-Mobile tańsze są telefony w niższych abonamentach a w play odwrotnie abonamenty są porównywalne oferty

     • qwerty

      koleś, weź się wreszcie ogarnij. Jestem właśnie po przedłużeniu kilku abo w jednej sieci, gdyż u konkurencji wszystkie oferty były droższe i oferowały dużo mniej. Tak jak napisałem – T-Mobile jedynie smartofny dla biznesu oferuje w miarę dobrych cenach. Reszta oferty to kpina z konsumenta. Wynika to z porównania oferty, więc może sam najpierw sprawdź a potem pisz głupoty?

     • qwerty

      @Lbn – dokładnie – Piotr totalnie nie zna tematu.

     • piotr

      Chyba ty nie wiesz co piszesz wystarczy spojrzeć na ceny Sony Xperia SP, Samsung Galaxy Note 3 czy innych w niższych abonamentach są tańsze niż w play bo nie mówię o wyższych

     • marcin

      Akurat ja się z piotrem zgadzam telefony zależnie od abonamentu są albo droższe albo tańsze jednak patrząc na ofertę i jakość usług w T-Mobile nawet nie jest tak źle wolałbym zapłacić trochę więcej a nie mieć tego co w Play mam ocenie czyli zrywania połączeń lub barku zasięgu

     • qwerty

      czytanie ze zrozumieniem się kłania Piotrze – umiejętność nabywana w gimnazjum…
      Napisałem, że tylko ceny tel mają lepsze, ale tylko idiota bierze telefony do abo – przepłaca się. Cały czas piszę o ofercie w abo, a nie tel., a tu T-Mobile jest najdroższy w kraju.
      Nigdy nie miałem w Play problemów z zasięgiem, zero zrywań połączeń itp. a mieszkam na zadupi 30km od Poznania… Za to z T-Mobile już tak.

     • Lucek

      Taaa plus i abonamenty za 65zł w któych jest 400 minut i to wszystko 🙂 naprawdę konkurencyjne, TM mocno odświeżyło oferty i polecam porównać, a nie pisać „bo tak mi sie wydaje), nikt nawet nie zwrócił uwagi na to jak kontrakty w p4 się pogorszyły…


reklama