, Android LG MediaTek Newsy Phablety Smartfony Telefony

LG G Pro Lite Dual od lutego na Starym Kontynencie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wywern

  Wypada gorzej od mojego ZTE v987 sprzed pół roku 😉
  Nie rozumiem czemu firmy typu LG, HTC czy Samsunga traktują Duale jak per noga. Jeszcze nie udało im się wypuścić czegoś co byłoby chociaż przyzwoite…

 • rozz

  Ale złom…

 • Darks

  Cóż, kolejny wykastrowany dual sim. Z S4 mini dual nie ma żadnych szans. Traci również w zestawieniu z HTC Desire 500 dual (o ile komuś nie zależy na aż tak dużym ekranie). Rozdzielczość qHD jest ok, ale tak do 4,5″. Powyżej wypadałoby już jednak to HD wstawić. Aby urządzenie było konkurencyjne, to musieliby zejść z ceną do okolic 1000 zł.

 • adamo1139

  nadchodzący phablet z 4.1.2, nie ma co, brawo lg. a specyfikacja przypomina lg l9 p760 (posiadam ten model), też dwa rdzenie, też taktowane po 1 ghz, inna firma pricka(mediatek vs TI OMAP) tyle samo ramu, ta sama rozdzielczość, ta sama architaektóra procesora ( cortex a9),taki sam system, dwa razy więca pamięci wewnętrznej w g pro lite dual, prawdopodobnie będzie grafika power vr sgx540 albo power vr sgx544, czyli ta z l9 albo z nowego modecoma( miał wczoraj premierę), lepsze (wg megapikseli) aparaty, układ mediateka miał premierę w czerwcu 2012. i za to mamy płacić 1500 zł? lo kosztuje koło 8 stów w necie. Za tę cene albo xperia z albo jakiś dobry chińczyk (typu xiaomi mi3)

  • http://lgl91.wordpress.com songo94

   GPU w tym mediaTeku to PowerVR SGX 531 Ultra 😉


reklama