, Newsy Nokia Smartfony Telefony Windows Phone

„Gra o tron” według Nokii

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tirinti

  Trafny wybór serialu. Główny bohater nie przeżył pierwszego sezonu.

  • Ewka

   Tak narzekasz na Nokie, a jakoś Samsung nie uraczył Cię aktualizacją podobną do Lumia Black jaką dostały ostatnio telefony Finów.

   • Tirinti

    Właśnie te aktualizacje amber i black to dowód na to, że Nokia nie zna sięna Windows Phone a skandalem jest to, że Microsoft na to pozwala. Przez to powstaje fragmentacja jaka jest w Androidzie. Windows Phone powinien być jednolitym standardem a producenci smartphonów powinni zajmować sietylki i wyłącznie robieniem sprzętu.

    Poza tym w tej przeróbce WP nie ma nic sensownego.

    • Ewka

     Podejrzewam, że jak by to Samsung wypuścił podobną aktualizacje, to byś nie mówił o jednolitym standardzie systemu, tylko byś wyśmiewał Nokię, że nie dba o aktualizacje swoich produktów. Nie obrażaj się, ale nie rozumiem (i pewnie nigdy nie zrozumiem) ludzi Twojego pokroju, którzy mają tzw. klapki na oczach ukierunkowane tylko w jednym kierunku, w tym wypadku na Samsunga. Ale, ok każdy ma swoje „cacy” i „be” 🙂

     • Tirinti

      Zaletą oprogramowania Microsoftu jest trzymanie się standardów. Robienie różnorakich dystrybucji to największa wada linuxów i innego open source.
      Windows Phone 7 był jednolitym standardem a teraz Nokia wyprosiła w Microsofcie, by swoje złe symbianowe praktyki przenieść doo Windows Phone. to właśnie te praktyki doprowadziły ich do bankructwa a jełop Elop tego nie rozumie.

      Windows Phone nie jest produktem Nokii tylko Microsoftu i tylko i wyłącznie Microsoft powinien wydawać uaktualnienia, które powinny działać na wszystkich modelach. Jeśli dalej WP będzie szedł w stronę tandetności Nokii to przesiądę się na iPhone.

      Ja jestem developerem i chętnie bym pisał aplikacje na Windows Phone, niestety WP8 jest znacznie mniej przyjazny niż był WP7 i póki co pozostanę przy pisaniu aplikacji korporacyjnych.

      Wcześniej byłem fanem HTC, niestety oba modele HTC są kopiami Nokii i dlatego przesiadłem się na Samsunga. Mam nadzieję, że Sony faktycznie zrobi model z Windows Phone, wówczas przesiądę się na Sony. Mam ultrabooka Sony i bardzo jestem z niego zadowolony. Jeszcze lepiej by było jakby to Microsoft a nie Google kupiło Motorolę, bo Motorola robiła najlepsze telefony, tak jak Nokia robiła najgorsze telefony.

 • joka7845

  Moim skromnym zdaniem Nokia przez tyle lat zapracowała na Swój wizerunek i nalerzy się za to szacunek i pierwsze miejsce w Świecie. 1020 jak i poprzednia 808 robią naprawde dobre zdjęcia jak na telefon.Może system w obecnej chwili nie jest najlepszy (wp) ale podejscie Nokii do multimedii nie zmieniło się i jest nadal Najlepsze. ( żeby utrwalić każdą chwile z życia telefon w owej chwili jest zawsze pod ręką) Zawsze chciałem Mieć Najlepszy aparat w telefonie z czego Nokia niech Nigdy nie rezygnuje.
  Można by długo pisać jeszcze na takie tematy….

  • Tirinti

   Wręcz przeciwnie.
   Nokia przez tyle lat zapracowała na swój wizerunek, firmy robiącej najgorsze smartphony. To głównie wina trzymania sięsymbiana, najgorszego mobilnego OSu, ale nawet przejście na najlepszy, WP im nie pomogło bo stosowali model produkcji z czasów Symbiana, czyli grzebali w systemie i robili aplikacje, zamiast skupićsięna produkcji sprzętu i zostawić developmnent oprogramowania developerom. Do tego ich sprzęt jest toporny jak z ubiegłego tysiąclecia.

   1020 jak i 808 to dowód na to, że Nokia nie wie co to smartphone i skupiająsięna mało waznym elemencie jakim jest kamerka i rozbudowujągo do przesadnych rozmiarów.
   System w obecnej chwili jest najlepszy.
   Smartphone to nie czarna skrzynka. A ludzie powinni skończyćz hipsterskim pstrykaniem czego popadnie i udostępnianiem swego życia na szajsbooku.

   • asdert

    Zgadzam się że aparat nie jest najważniejszy w smartfonie dla wszystkich, ale jest grupa dla których będzie miał duże znaczenie przy wyborze. Moim zdaniem nie powinni rezygnować z fotograficznego flagowca lecz zrobić dodatkowego flagowca ustępującego aparatem i o innym wyglądzie (klasycznym, eleganckim). Na oba znalazłoby się miejsce na rynku.

    • Tirinti

     Od tego trzeba zacząć, że jak ktoś lubi robić zdjęcia to potrzebuje gniazda na kartę pamięci do ich przenoszenia.
     Zresztaflagowiec bez microSD to nei flagowiec tylko popierdółka.

 • http://gravatar.com/jedzieeemy qwerty

  kiepski żart


reklama